Bkm Mutfak İş Başvurusu

Beşiktaş Kültür Merkezi 1980 senesinden sonra Levent Kırca ve Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda yönetici olarak faaliyete göstermiş olan Necati Akpınar ile Yılmaz Erdoğan’ın 1994 yılında Beşiktaş’ta yer alan Mıstık Sineması’nı Tiyatro Salonuna dönüştürmesi ile ortaya çıkmış olmuştur.

Kurulduğu sene 800 kişilik Sertap Erener “Lal” Albümü konseri ile açılışını yapmıştır. 24 Şubat 1995 senesinde daha sonra defalarca orada sahnelenecek olan “Otogargara” oyunu sahnelenmeye başlamıştır. Bkm Tiyatro kısa sürede hem tiyatro hem de enva-i çeşit müzik organizasyonunu ağırlayan bir sanat kuruluşu haline geldi.

Bkm Mutfak, Yılmaz Erdoğan’ın alt kadrodan yetiştirdiği oyunculara eğitim verdiği bir çaylak okulu sayılabilir. Adı üstünde işin mutfağında pişen birçok genç, kısa sürede kendini göstermiş ve halkın beğenisini kazanmıştr. Ekip ve konsept olarak oldukça beğenilen Bkm Mutfak İş olanakları açısından da birçok Sanat Okulu öğrencisine yeni bir kapı olmuştur.

Elbette birçok başarıya imza atan Bkm Mutfak, zaman içerisinde kadrosunu da genişletmeye başlamıştır. Bir avuç kadroya sahip olan Bkm Mutfak, oyuncuların bir kısmının dizi ve sinema filmlerine hatta sahnelere transfer olması ile birlikte yeni gençlere kapılarını açmaya başlamıştır. Bkm Mutfak İş Olanakları için kurumda yer alan yetkili kişilere özgeçmişinizi yollayabilir ya da açık pozisyonları araştırıp buna göre yetkili kişilerden görüşme talep edebilirsiniz. popüler kültüre büyük katkısı olan Bkm Mutfak, kısa sürede birçok sanatseverin odak noktası haline gelmeyi başarmıştır.

Bkm Mutfak İletişim Bilgileri
Adres; Sinanpaşa Mah. Hasfırın Cad. Kazan Sok. No: 3 Beşiktaş / İstanbul

Bkm Mutfak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bkm Mutfak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bkm Mutfak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ