Bkg İş Başvurusu

Bkg Bilintur A.Ş. kapsamında oluşmuş markalardan biridir. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 117 müze ve ören yerinin ticari alanlarının işletme yetkisi buraya aittir. Müze Perakendeciliği konusunda 2009 yılından bu yana hizmet veren ve tek marka halinde bu alanda faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk özel iştirakı olarak geçmektedir.

Firma, günümüzde dünyanın en büyük müze mağazacılığı yapılmasının ilk örneğini sergilemektedir. Kurumun hedefleri arasında; çağdaş müze mağazacılığı konusunda öncü olmak, uluslararası standartlarda hizmet sunmak, kültürel anlamdan entelektüel değer yaratmak, kültürel mirasın yaşatılmasına katkı sağlamak, kültürel ürünlere kimlik kazandırmak, geleneksel el sanatlarını yaygınlaştırmak, müze deneyimini bütünleyen sosyal ortamlar sağlamak bulunmaktadır.

Bkg dünyanın en büyük müze ve kültür girişimlerinden biri olmayı hedeflemekte ve buna uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin kültürel mirasının tanıtılmasını kendine misyon edinen kurum, hedefleri doğrultusunda çalışarak bu amaca hizmet etmektedir. Kurumun hizmetleri arasında; kurumsal satış danışmanı ile hediye seçimi, kişiselleştirilmiş hediye kartları, logo uygulaması, hediyelerinizin kişiselleştirilmesi, özel paketleme, adrese teslimat ve %100 müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Ürünlerinizi 15 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Kurum sitesinde fiyat listeleri periyodik olarak güncellenmektedir. Eğer toplu sipariş vermek istiyorsanız ya da aldığınız bir ürün ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız satış ekibi ve müşteri destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. Kurum, satış sonrası desteğe de çok önem vermekte ve çalışanlarını buna göre koordine etmektedir.

Bkg İletişim Bilgileri
Adres; Yalçın Koreş Caddesi Arifağa Sokak No:29 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul

Bkg Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bkg firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bkg insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ