Bjk Store İş Başvurusu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, hepimizin bilgisi üzerine Beşiktaş dört büyükler arasında yer alan Türkiye’nin önemli kulüpleri arasında yer almaktadır. Bu kulüp, en çok da taraftar grubu olan Çarşı ile anılmaktadır. Artık bir ekol haline gelen Çarşı, her şeye karşı olduğu sloganı ile tüm takım taraftarlarını ve hatta taraftar gruplarının gönlünü fethetmiştir.

Bjk Store kulübün formaları, bardakları, yastık ve aklınıza gelebilecek tüm hediyelik eşyalarının satıldığı butik satış noktalarının tümüne verilen addır. Kulübün Türkiye’nin belirli noktalarında bulunan “store”ları birçok taraftarın ilgisini çekmektedir. Özellikle dönem dönem belli meydanlara kurulan “Gezici Store”lar büyük ilgi toplamaktadır.

Kulüpler için önemli gelir kaynaklarından biri olan “store” diye tabir ettiğimiz mağazalar, kentin belli noktalarında hizmete sunulmaktadır. İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte online alışveriş portallarının çoğaldığı hepimizce bilinen bir gerçek. Artık kulüpler de online alışveriş siteleri açarak buralardan e-ticaret yaparak, mağazacılık kanallarına bir yeni gelir daha eklemiş olmuştur.
Bjk Store pek tabi taraftarlar için keyifle vakit geçirilecek yerlerden; ancak vaktiniz yok ise “kartalyuvasi” sitesine giriş yaparak online yolla istediğiniz ürünleri tedarik edebilirsiniz. Hatta e-bültende kayıt oluşturmayı düşünürseniz, çeşitli kampanyalardan da bilgi sahibi olup, indirimli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Pek tabi sizde beli bir mağaza ya da gezici mağaza etkisi bırakmayabilir. O zaman kentin belli noktalarında bulunan mağazaları arşınlamanızı tavsiye ederiz.

Bjk Store İletişim Bilgileri
Adres; Sinanpaşa mah Dolmabahçe cad No: 3/A BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Telefon: 0850 399 1903

E-posta: info@kartalyuvasi.com.tr

Bjk Store Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bjk Store firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bjk Store insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ