Bjk Koleji İş Başvurusu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kısa adı ile Beşiktaş Türkiye’nin önemli spor kulüplerinden biridir. çok sevilen ve harika bir taraftar grubu bulunan futbol takımı, Çarşı grubu ile adeta özdeşleşmiştir. Her spor kulubü zaman içerisinde gençliğe katkı sağlayacak, çeşitli faaliyet ve eğitim alanları yapmaktadır. Bjk Koleji de bunlardan biridir. Kolej Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, iyi bir eğitimden geçen, sorgulayan, öğrenen, araştıran, bilim, sanat ve sporlar iç içe olan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda iyi eğitmenler eşliğinde geleceğe ve aydınlığa yüzü dönük bireyler için durmaksızın çalışan eğitim kurumu, sürekli gelişen bir yapı ile hareket etmektedir.

Bjk Koleji aynı zamanda eğitimde bir marka olmak için çabalamaktadır. Spordaki adını eğitimde de göstermek isteyen kulüp, Süleyman Seba tarafından çok önem verilen bu koleji ayakta tutarak ve sürekli geliştirerek onun anısını da yaşatmaktadır. Okulun yeri Beşiktaş Ortaköy’dedir. Kolej, sınavla öğrenci almaktadır ve Anadolu Lisesi statüsündedir. Burada okumak isteyen öğrencilerin, sınavlardan belli bir puan türünde başarılı olmaları gerekmektedir. Vakıf ve kulüp tarafından da desteklenen eğitim yuvası, çocuk ve gençlerin sıkça tercih ettiği okullardandır. Her yıl talebe göre taban ve tavan puanları değişen okulun, birçok avantajı bulunmaktadır. Türkiye’de yer alan diğer okullara göre daha yüksek standartlara sahip olan okulun neden sık tercih edildiği işte bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Bjk Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Çilekli Caddesi No:60 Levent / İstanbul

Bjk Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bjk Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bjk Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ