Bizim Toptan İş Başvurusu

81 ilde hizmet sunan ve 2001 yılında temelleri atılan Bizim Toptan pek çok insana en uygun fiyatlarda ürünler sunuyor. Tam olarak 2002 yılında faaliyetlerine başlamış olan firma, 152 adet mağazası ile hizmette sınır tanımıyor. Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yerini çoktan almış olan bu firma, özellikle de Cash&Carry pazarında adından sürekli olarak söz ettiriyor. 9 binden fazla ürün kapasitesi ile her zaman insanların ihtiyaçlarına yönelik üretim satış ve pazarlama yapıyor. Şirket içerisinde:

Sigara ürünlerini, Alkolsüz sıcak ve soğuk içecekleri, Tütün ürünlerini, Temizlik ürünlerini, Kişisel bakım ürünlerini, Kağıt ve plastik ürünleri, Gıda ürünlerini barındırıyor.

Bu ürünlerin toplamı 9 binden fazla ürün çeşidini ortaya çıkarıyor. Diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlar sunan firma her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odağını bir arada bulunduruyor. Hem yerli hem de yabancı firmalar ile iş birliği olan firma, her geçen gün büyüyor ve şube sayısını da arttırıyor.

Günümüz itibari ile Bizim Toptan firmasının 140 binin üzerinde müşterisi bulunuyor. Özellikle de bu mağazalardan hizmet alan kişilerin istatistiklerine bakıldığında sonuç gerçekten de bu firmanın ne kadar kaliteli bir firma olduğunu göstermektedir. Hem müşteri hizmetleri hem müşteriye sunmuş olduğu ödeme kolaylıklar hem de ürün çeşitliliği ile bu firma büyümeye devam edecektir.

Bizim Toptan İletişim Bilgileri
Adres; Bizim Toptan Satış Mağazaları Kuşbakışı Caddesi No:19 Posta Kodu: 34662 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

Tel:0(216) 474 42 80
Fax:0(216) 474 42 75

Bizim Toptan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bizim Toptan’da kariyer yapabilirsiniz. Bizim Toptan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nevzat dedi ki:

    Merhaba ben sizinle çalişmak istiyorum benim
    daha unceden iş deneyim var benim kendim marketim

    vardi 5 Yil çaliştirdim ve kilerden çaliştirdim

BİR YORUM YAZ