Bizden Giyim İş Başvurusu

İzmir tabanlı olan firma 1993 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda küçük bir işletme olarak sektöre adım atmış olan bu firma kısa süre içerisinde büyüyerek sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. 9 bin metrekarelik atölyesinde 900’den fazla çalışanı ile hizmet veren Bizden Giyim hedeflerini gerçekleştirmek için var gücü ile çalışmaya devam ediyor. öncelikle erkek hazır giyim sektöründe hizmet veren firma modanın en trend ürünlerini atölyelerinde üretiyor. Kurumsal bir firma olmak için hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor. En gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerine çok daha iyi ürünler üretiyor. AR-Ge merkezi sayesinde daha çok ürünü daha az maliyetle üretmenin yollarını arıyor. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında hizmet veriyor.

Dolayısı ile de bu firmanın kalitesi ve iş politikasını ciddiye alması her geçen gün iyi bir yere sahip olmasında büyük bir etkiye sahiptir. Pek çok marka ile anlaşmalı olarak çalışan Bizden Giyim sayesinde firmalar ürünlerinin üretimi için güvenilir bir firma ile çalışmış oluyor. hem takım elbise hem de pantolon ve palto üretimi yapan bu firma sayesinde sizler de kaliteli bir hizmet alıyorsunuz.

Kaliteli ve şık giyinmek her erkeğin hakkıdır. Özellikle de erkek modasında çok fazla ürün bulunmadığı için üreticilerin kaliteli bir firma ile anlaşması gerekmektedir. Bu nedenle de bu firma herkesin ilk tercihi olmaya adaydır.

Bizden Giyim İletişim Bilgileri
Adres; 7407 Sok. No: 21/23 Pınarbaşı / İZMİR

Bizden Giyim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bizden Giyim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bizden Giyim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nebahat dedi ki:

    Yurt içi ve yurt dışı çalışmış bulunmaktayım

  2. nebahat dedi ki:

    Daha önce kalite son kontrolde 3seneçalışmış bulunmaktayım

  3. nebahat dedi ki:

    kalite kontrol bölümünde çalışmakiçin başvuruda bulunmaktayım

BİR YORUM YAZ