Bitron Elektromekanik İş Başvurusu

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren firmamız her geçen yıl büyümeye ve daha büyük bir kesime hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle de Dünya’nın pek çok yerinde hizmet sunan ve 12 fabrikası ile dört bir yana teknoloji götüren firmamız 5 yıldan beri de Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermektedir. Firmamızın sermayesi %100 yabancı olmasına rağmen Türkiye’de de büyük bir gelişim yakaladım ve her an müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik. Türkiye Ekonomisine katkı sağlayan Bitron Elektromekanik sayesinde hem elektrikli ev aletleri hem otomotiv hem de kombi sektöründe gelişmeler sağlanmaktadır.

Firmamız özellikle de elektrikli ev aletlerinde dünya devi sayılmaktadır. Sermayesini en çok büyüten ve kaliteli bir duruş sergileyen firmamız aynı zamanda da dünyanın pek çok yerinde 4 binden fazla eleman çalıştırmaktadır. Türkiye’de 2006 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu kısa zamanda Türkiye gibi ekonomisi gelişmekte olan bir ülkeye çok fazla katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Her zaman rekabetin içerisinde yer alıyor ve rakiplerimizi de her zaman medeni bir şekilde takip edip savaşıyoruz. Özellikle Türkiye’de yer alan elektrikli ev aletleri sektörünün başında yer alıyor ve Bitron Elektromekanik olarak da her zaman liderliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Başarımızı çok çalışmamıza ve hiçbir zaman pes etmeyişimize, yeniliklere açık oluşumuza ve her zaman daha ileri gitmeyi hedefleyişimize borçlu bir firmayız.

Bitron Elektromekanik İletişim Bilgileri
Adres; 4 KisimMengu Pekcan Caddesi, No 1 – 45030 MANİSA

Bitron Elektromekanik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bitron Elektromekanik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bitron Elektromekanik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Cilem yerli dedi ki:

    Firmanizda calismak istiyorum.

  2. Meryem akgül dedi ki:

    Slm ben sizinle çalışmak istiyorum 05374872978bu numaram uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim

  3. OSMAN GERGİN dedi ki:

    İş için yazıyorum. Sizin bünyenizde çalışmak istiyorum, daha önceki çalıştığım firmalar 9 yıl Serel seramik, 9 yıl İndesit companyde çalıştım. Bu iş yerlerinden gönüllü olarak ayrıldım. Deneyimli montaj işçisiyim ve seriyimdir. Yaptığım işten asla taviz vermem, işim neyse yaparım. Uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ