Bisse İş Başvurusu

Firmamız her zaman Türkiye’de üretim yapıyor ve Türkiye’ye özel tasarımlar sergiliyor. Firmamızın tasarımcıları da Türk tasarımcılarından oluşuyor ve üretimde kullanılan her malzeme Türkiye’de üretiliyor. Dolayısı ile tamamen Türkiye’ye özel olan üretimimiz ile dünya modasında ışık tutuyoruz. Pek çok moda fuarına katılıyor ve tarzımızı bu fuarlarda başka ülkelere gösteriyor ve beğeni kazanıyoruz. Taklitçi üretimlere ve tarzlara karşıyız. Bu nedenle de her zaman kendimize özel çizgimizde ilerliyor müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatlar ile sunmayı da kendimize görev ediniyoruz. erkek modasında bir çığır açtığımızı düşünüyor, her Türk erkeğinin kaliteli ve şık görünmesi için üretimlerimizi geliştiriyoruz.

Her zaman günün ihtiyaçlarını hedef alıyor, bir nebze de olsa gelecek yıllara ait detayları ürünlerimiz üzerinde kullanıyoruz. Her yıl kalitemizi ve büyümemizi gerçekleştiriyor amaçlarımıza Bisse olarak her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Hem mağazalarımızdan hem de internet üzerinden satışlar gerçekleştiriyor, böylelikle müşterilerimizin bizlere ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. 27 adet mağazamızın üzerine 10 tane daha ekledik ve toplam da 37 mağazamız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda da 420 kornerimiz ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bisse olarak hem şık hem de tarz erkeklerin artmasını ve bunu sağlamak için de çok para harcamanın gereksiz olduğunu vurgulamak ve insanları buna teşvik etmek tek amacımızdır. Kaliteyi ucuza satın almak artık bizim ile birlikte mümkün.

Bisse İletişim Bilgileri
Adres; Topçular Mah. Rami Kışla Cad. Metal Han No:59/A D:3 Rami, Eyüp, İstanbul

Tel:

 

Bisse Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bisse firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bisse insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ