Biskot Bisküvi İş Başvurusu

Bizler sizlere daha lezzetli ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için 5 ayrı alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Karaman Organize Bölgesinde, İstanbul Silivri’de toplamda 5 adet firma ile sizlere hizmet sunmaktayız. 1985 yılında kurulan firmamız her zaman kaliteli her zaman müşteri odaklı ve doğal ürünlerden yana tercihini kullanmaktadır. Firmamız ilk olarak Karsa Bisküvi Ltd. Şti. adı ile var olsa da 1999 yılından sonra Biskot Bisküvi Gıda San. Ve Tic A. Ş. Olarak yoluna devam etmiştir. Yıllık hacmimizi her geçen zaman diliminde arttırıyor ve son olarak 150 bin tona çıkarmış bulunuyoruz. Hem açık hem de kapalı alana sahip olan firmamız bu alanlarda sizler için gofret ve bisküvi üretmektedir.

Özellikle de kremalı bisküviler, kekler, bebe bisküvileri, çikolata kaplamalı gofretler bünyemizde ürettiğimiz ürünlerin bazılarıdır. ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN 14000 Çevre Yönetim Sistemi, IFS International Food Standart ve BRC – Global Standart For Food Safety sertifikalarına da sahibiz ve bu sertifikalarımız sayesinde de kalitemizi her zaman önünüze sunmaktayız. Türkiye’nin en kaliteli kuruluşları arasında yer alan Biskot Bisküvi Gıda San. Ve Tic. A. Ş. Sorumluluk projelerinde de adını sıklıkla duyurmuştur. Firmamız hem MEB ile bir arada projeler yürütmüş hem de okul yaptırarak Türkiye’deki eğitime de katkıda bulunmuştur.

Biskot Bisküvi İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Ereğli Yolu No: 18 Karaman

Telefon: 0 338 226 10 00

Biskot Bisküvi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biskot Bisküvi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biskot Bisküvi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Emine Senir dedi ki:

    Bisikotta çalışmak istiyorum iş deneyimim varsartlarınız neler yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

  2. Adem sağlam dedi ki:

    10 yıl ulker gida çikolata 2 fabrikasinda makina oparotor ü olarak gorev yaptim iş icin başvuru yapmak istiyorum

  3. EMRAH KOCATÜRK dedi ki:

    İş için başvuru yapmak istiyorum. Mekanik ustasıyım.

BİR YORUM YAZ