Biskon Yapı İş Başvurusu

Firmamız hem inşaat hem turizm hem enerji hem de perakende sektöründe hizmet veren ve bu sektörlerde ilk sırada yer alan bir firmadır. Özellikle 22 şirket ile hizmet vermemiz 10 bini aşkın eleman çalıştırmamız Türkiye ekonomisine de ne kadar katkı sağladığımızın bir kanıtıdır. Kiler Holding’e bağlı olan firmamız 2004 yılından beri inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Alanında başarılı mimarlar ve mühendisler ile çalışan firmamızın ekibi gerçekten de üst düzeydir. İnşaat sektöründeki ekonomik, estetik, güvenilir ve sağlam yapı anlayışını çok iyi bir şekilde benimsemiş olan Biskon Yapı sayesinde pek çok insan güvenli bir şekilde ev sahibi olmaktadır. Hem ekonomik hem de kaliteli yapıları ile firmamız gerçekten de dikkat çeken bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

Hem kaliteli yapı hem de sağlam altyapı konusunda iddialı olan firmamız pek çok hedefe de sahiptir. Öncelikle teknoloji ile inşaatın harmanlanması ile ortaya çıkacak yenilikçi fikirlere açığız. Her zaman yapılarımızı ve teknolojimizi iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız. Mevzuatlar ve kurallar hayatın temelidir ve biz de bu görüşe uygun bir şekilde davranmaktayız. Her türlü risk analizini yapmak ve buna bağlı bir şekilde davranmak, şartları zorlamak ve her seferinde en iyiyi elde etmek en büyük amacımızdır. Biskon Yapı olarak çevre ve doğa dostu politikamızdan da hiçbir şekilde taviz vermiyoruz.

Biskon Yapı İletişim Bilgileri
Adres; Zafer Mahallesi Tonguçbaba Caddesi No:96 34513 Haramidere Esenyurt/İSTANBUL

Tel: +90 (212) 456 70 00
E-posta: info@biskon.com.tr

Biskon Yapı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biskon Yapı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biskon Yapı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fuat demir dedi ki:

    ben bekoloder ve ekskavatör operatöruyum iş ariyorum1998 de bu mesleğe başledım 5389823156

BİR YORUM YAZ