Bisan İş Başvurusu

Biz Türkiye’nin ilk bisiklet firması olarak hizmet vermeye 1963 yılında başladık. Bu yıldan beri her alanda bisiklet üretiyor ve ürettiklerimizin de kalitesine çok dikkat ediyoruz. İzmir merkezli olduğumuz için de öncelikle bu alanda hizmetlerimize başladık ve sonrasında da pek çok yere dağıldık. Bugün Türkiye’nin he yerinde hizmet sunabilen büyük bir firma haline geldik. Özellikle de Peugeot firması ile anlaşma yaparak parça üretimine de başlamış olmamız bizin en önemli adımlarımızdan ve başarılarımızdan biridir. Hem bisiklet hem de moped konusunda iddialı olan firmamız, her geçen gün teknolojinin getirilerinden yararlanıyor ve buna paralel olarak da üretmiş olduğu ürünlerin kalitesini arttırıyor. %100 yerli sermaye ile hizmet veren ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayan firmamız sayesinde pek çok kişi kaliteli ürünlerin sahibi oluyor. Özellikle de 400 satış noktası ile hızla büyüyen Bisan, 637 yetkili servise de sahiptir.

Bizim temel anlayışımız müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bisan Bisiklet Moped Otomotiv Sanayi ve Ticaret a.ş., Bisiklet Pazarlama Sanayi ve Ticaret a.ş. ile hizmet sunan Bisan her geçen gün sermayesini ve de kazancını arttırırken hem sizlere kaliteli ürünler sunuyor hem de her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bisiklet ve motosiklet tutkunlarının ilk tercihi olan firmamız her zaman garanti altına almış olduğu ürünleri ile müşterilerine güven sunuyor ve uygun fiyatlar ile etkiliyor.

Bisan İletişim Bilgileri
Adres; ANKARA ASFALTI 25. KM. KEMALPAŞA / İZMİR

Telefon: +90 232 877 00 28

E-posta: info@bisan.com.tr

Bisan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bisan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bisan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Nuray akacan dedi ki:

  İş arıyorum derya aytunc

  1. Nuray akacan dedi ki:

   İhtiyacım var üretimde çalıştım telesetde sizin fatrikada çalışmak istiyorum

 2. TEVFİK ORAL dedi ki:

  Meslek Lise mezunuyum. Askerlik görevimi tamamlamış bulunuyorum. İş arıyorum. Farklı iş dalların da tecrübe edindim sizin de şirketiniz de çalışmak istemekteyim. Bilgisayardan anlarım. Sizlerin yanların da daha iyi tecrübe edinmek gelişmek ve iş hayatımı devam etmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ