Biruni Laboratuvarı İş Başvurusu

4 Temmuz 1983 yılında uzman bir kadro ile kurulmuş olan laboratuarımız, sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır. Özellikle de gün geçtikçe büyüyen ekibimiz ve çoğalan laboratuarlarımız sayesinde hizmetlerimizden yararlanabilmek için çok yol kat etmenize de gerek kalmıyor. Geçmiş yılların en başarılı hekimlerinden biri olan Biruni’nin adını almış olan laboratuarımız Pazar günü hariç hafta içi her gün ve cumartesi günleri sizlere hizmet vermektedir. Biruni Laboratuvarı kendine özgü ilkelere ve kurallara sahiptir ve bu ilke ve kuralların da dışına çıkmamaya özen göstermektedir. Bizler sizin sağlığınız ve tedaviniz için gereken her türlü tahlili yapıyor ve bu tahlillerin sonuçlarını uzman hekimlerimiz ile sizlere sunuyoruz.

Hem güvenilir hem de dürüst hizmet anlayışımız sayesinde pek çok hastanı güvenini kazanıyor ve sizlerin ilgi ve alakası ile büyümeye devam ediyoruz. Bizler her zaman sizlere karşı sorumluyuz ve bunun da farkındayız. Bizler sizin bu sıkıntılı günlerinizde sizin yüzünüzü güldürecek sonuçlar vermeyi umut ederek işimize konsantre oluyoruz. Eğer siz de Biruni Laboratuvarı ile çalışmaya karar verdiyseniz emin olun ki hem dürüst hem de güvenilir bir ekip ile karşılaşacaksınız. Her zaman güler yüzlü kadromuzla sonuçlarınızı en hızlı şekilde çıkarmak için çabalıyor, sizlerin de sağlıklarınızı aksatmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnsan sağlığı her şeyden önemlidir ve bizde ekip olarak bu durumun farkındayız.

Biruni Laboratuvarı İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. No:, Gökfiliz İşhanı Kat: 3 Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy Şişli, İstanbul

Biruni Laboratuvarı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biruni Laboratuvarı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biruni Laboratuvarı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ