Birmot İş Başvurusu

1928 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan Otokoç Otomotiv bünyesinde pek çok yan firma bulunduruyor. Koç Holding’e bağlı olarak çalışan Birmot her geçen gün büyüyen ve büyürken de pazarın en kaliteli ismi olmayı başaran bir firmadır. Firmamız Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep marka otomobil ve binek araçların yetkili servisidir. 1928 yılından beri hizmette sınır tanımayan firmamız, 86 yıldır azimle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. otomotiv kiralama firmaları arasında zirvede yer alan firmamız he yıl en yeni modeller ile alıcılar ile buluşuyor. Özellikle de Fiat şirketleri Birmot adı altında hizmet verdiği için Koç Holding burada da kalitesini belli etmektedir. Bizim amacımız Fiat, Lancia, Jeep ve Alfa Romeo araçları adına hizmet vermek ve bu araçları sizler ile buluşturmaktır.

Özellikle de bu markalar arasında bulunan bir marka aracınız varsa o zaman o aracın tüm ihtiyaçlarını bizim sayemizde giderebiliyorsunuz. Hem yedek parça, hem bakım onarım hem de alım satımlarda firmamız sizlere yardımcı oluyor. aynı zamanda da sigorta işlemlerinde, araç kiralamada ve araçlarını korumak için gerekli donanımlarda firmamıza başvurmalısınız. Koç Holding güvencesi ile sizler de araçlarınızın bakımından güvenliğine kadar her şeyini garanti altına almak istiyorsanız sizi yetkili servislerimize bekliyoruz. Bizler Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, Bursa gibi büyük şehirlerde hizmet veriyor hizmet ağımızı her an geliştiriyoruz.

Birmot İletişim Bilgileri
Adres; Aydınevler Mah. Dumlupınar Cad. No:60 34854 Küçükyalı / İstanbul

Telefon: 444 3 300

Birmot Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birmot firmasında kariyer yapabilirsiniz. Birmot insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ