Birlik Ecza Deposu İş Başvurusu

Gaziantep ve çevresinde hizmet veren firmamız her türlü eczanenin ve hastanenin ilaç ve tıbbi destek ürünlerinin karşılanmasında hizmet vermektedir. 1967 yılından beri hastanelerin ve eczanelerin ihtiyaçlarını karşılayan firmamız her zaman zamanlamaya dikkat etmektedir. Sağlık sektörü her zaman ciddiyet istiyor ve bizler de bunun, insan hayatının öneminin farkındayız. Bu nedenle de istenilen her türlü malzemeyi en kısa zamanda sizlere ulaştırmaktayız. Her zaman güvenilir bir hizmet sağlamak istiyoruz bu nedenle de her zaman sertifikalarımızı referans olarak gösteriyor aynı zamanda da alanında uzman olan kişiler ile çalışıyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Birlik Ecza Deposu Gaziantep ve çevresindeki tüm eczane ve hastanelere gereken ilaç desteğini ve tıbbi malzemeleri sağlıyor. Üstelik piyasa değerlerinden çok daha uygun fiyatlar sunan firmamızın amacı kar sağlamaktan öte insanların sağlığına kavuşmasıdır. Her zaman insan sağlığını temel alan firmamız, Pazar fiyatlarını her zaman göz önünde bulundurur ve müşterilerinin lehine kararlar verir. Böylelikle sizler bizlerden sağlamış olduğunuz malzemeleri çok daha uygun fiyatlara satın alabiliyor ve bu şekilde de kar elde edebiliyorsunuz.

Bizler sizin isteklerinizi en kısa zaman içerisinde tedarik etmek için varız. İnsan hayatının aciliyetinin farkında olarak her zaman planlı ve zamanlı olarak çalışmaktayız. Birlik Ecza Deposu olarak her zaman ihtiyacınız olan ilaçları ve diğer malzemeleri stokluyor ve sizlere sunuyoruz.

Birlik Ecza Deposu İletişim Bilgileri
Adres; Ördek Kasap Mh. Çelebi Sk. No: 32 Daire: 1, Fatih, İstanbul

Tel: 0342 321 21 90

E-posta: birlikecza@birlikecza.com.tr

Birlik Ecza Deposu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birlik Ecza Deposunda kariyer yapabilirsiniz. Birlik Ecza Deposu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ