Birko İş Başvurusu

1972 yılında kurulan kuruluşumuzun tek amacı kasabalıları bir araya getirmek ve bu insanlar ile yeni bir girişimde bulunabilecek yeni sahalar oluşturmaktır. İlk olarak küçük bir alanda pamuk ipliği üretimi ile uğraşan firmamız daha sonra kaliteli işler yaparak Avrupa’ya da açılma imkanı bulmuş ve şuan pek çok Avrupa ülkesine hizmet sunan ve bu şekilde de ekonomiye can katan bir şirket haline gelmiştir. Birko sadece tek bir firma ile değil yan firmalar ile de hizmet vermektedir. Özellikle yün ile ilgili işleri bu firma ile halleden yönetim, halı sektörüne ise Birkokoyunlu A.Ş. adı ile girmiştir. Aynı zamanda da halıları ürettiği ile ticaretini yaptığı firmalar da birbirinden ayrılık göstermektedir. Koyunlu Tekstil Sayesinde ürettiği halıları tüketici ile buluşturmaktadır.

Birko olarak bizim en büyük amaçlarımızdan biri adımızı hem ülkemizde hem de Dünya’nın genelinde duyurabilmektir. Hem saygın bir ticaret yapmak hem de insanların güvenin kazanmak için her zaman hizmetimizi en üst düzeyde gözler önüne sermekteyiz. Her zaman yeniliklere ve yeni iş tekliflerine hazırız ve bu şekilde de her an kendimizi büyütmek için emek veriyoruz. Bizler sadece müşterilerimizi değil çalışanlarımızı da düşünüyor, onların emeklerinin karşılığını da her zaman vermeye çalışıyoruz. Her an güler yüzlü hizmet vermeyi, sizlerin takdirini kazanmayı, huzurlu bir çalışma ortamı yaratmayı kendimize amaç edinmiş durumdayız.

Birko İletişim Bilgileri
Adres; Niğde Bor Yolu 8.Km. Niğde

Birko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Birko insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ