Birinci Göz Hastanesi İş Başvurusu

Birinci Göz Hastanesi amatör ruh ile profesyonel kadroyu birleştiren ve hizmet verirken kaliteden ödün vermeyen, cazip ücret politikaları ve kurumlar ile olan anlaşmaları ile tercih edilen göz hastanelerinden biridir. Hastaların her türlü problemine kalıcı çözümler üretmeyi ve hastalarının hastaneden mutlu ayrılmalarını sağlayan şirket, bunu yaparken teknolojinin nimetlerinden de faydalanmayı ihmal etmemektedir.

Sağlık alanında uluslararası düzeyde tüm yenilikleri takip eden ve bu alanda ciddi yatırımlar yapan hastane, son teknoloji ürünlerini hastaları ile buluşturarak, onların kısa zamanda mutlu bir şekilde evlerine gitmelerini sağlamaktadır. Birçok hastanede daha fahiş ücret politikaları uygulanırken, hastane özellikle bu konuda hassasiyet göstermekte ve makul fiyatları hastaları ile buluşturmaya özen göstermektedir.

Birinci Göz Hastanesi her koşulda memnuniyeti göz önünde bulundurmakta, hedef kitleleri ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamını da kaybetmemektedir. Deneyimli bir kadroya sahip olan hastane, gün geçtikçe daha çok hastaya hizmet vermektedir. Hastane, göz sağlığı konusunda alanında bilimsel, vicdani, etik kurallara uyan, bu ilkelerden ödün vermeyen, açık, güvenilir ve dürüst bir tanı hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklanan hastane, yüksek kalitede sağlı hizmetini ekonomik bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Hastane, göz sağlığı alanında bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmayı kendine vizyon edinmiş ve bu yönde çalışmalar yapmaya gayret göstermiştir.

Birinci Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 5 Beylikdüzü / İSTANBUL

Tel: 0850 711 11 00

Birinci Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birinci Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Birinci Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ