Birikim Koleji İş Başvurusu

1996 yılında kurulan Birikim Eğitim Kurumları, girişimci bir takım tarafından hayata geçirilen bir projedir. İlk olarak ilkokul ve dershane ile eğitim serüvenine başlayan kurumumuz daha sonralarda ise gelişimini sürdürmüş, dershaneler, liseler ve de ilköğretim okulları ile hizmet vermeye devam etmiştir. Tek amacı çocukların gelişiminin doğru bir şekilde şekillenmesi, eğitim hayatlarının başarılı olmasını sağlamaktır. Bizler Birikim Koleji (birikim eğitim kurumları) olarak her zaman bilgiye değer veren ve dünyanın bilgi ile değişebileceğine inanan bir hizmet anlayışına sahibiz. İnsanlar eğer eğitilirse dünya eğitilir görüşündeyiz. Bu nedenle de medeni bir toplum yetiştirme amacı ile eğitim sektöründeki yerimizi çoktan aldık. Çocukların hem bedensel hem de zihinsel gelişimi için çabalıyoruz ve bu sırada da çocukların sosyal yönden gelişmesi için elimizden gelen desteği gösteriyoruz.

Sadece çocukları değil aynı zamanda da velileri de eğitiyor çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda onları da bilgi sahibi yapıyoruz. Biz Birikim Koleji (birikim eğitim kurumları) olarak aynı zamanda öğrencilerin LYS ve YGS sınavları için hazırlıklarını yapıyor çocukların genç bir birey olurken her seferinde başarılı bir birey olmalarını sağlıyoruz. Çocukların eğitiminde önemli olan çocukların becerilerinin keşfedilmesi, bu özelliklerin geliştirilmesi de oldukça önemlidir. Başarı sağlamak adına insanlar her an öğrenmeye açık olmalıdır. Bizim amacımız da öğrencilerin her an öğrenme isteklerinin olması ve bu şekilde de hayata fayda sağlamalarıdır.

Birikim Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Güneşli Merkez Mah. Evren Cad. No:111 34212 Bağcılar / İstanbul

E-posta: info@birikim.k12.tr

Tel: 0 (212) 550 37 44

Birikim Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birikim Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Birikim Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ