BiRi Adsl İş Başvurusu

Artık hem rahata iletişim kurmak hem de sınırsızca interneti kullanmak oldukça kolay. Bizler BiRi Adsl ailesi olarak pek çok insanı sevdikleri ile buluşturuyor ve buna bağlı olarak çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Bizler hem internet hem de telefon hizmetini bir araya getiriyor ve evlerinizde sizlere uygun fiyatlara sunuyoruz. Sınırsız ve kotasız internet paketlerimiz, kotalı internet paketlerimiz, yurt içi ve yurt dışı konuşma paketlerimiz ile sizlere her zaman iletişim kurabilmeniz içim imkanlar sunuyoruz. Sizler için her zaman farklı kampanyalar ve avantajlar sunuyor, uygun fiyatlı paketler ile tüm hizmetlerimizden bir arada yararlanmanızı sağlıyoruz.

Hem sizin için hem de aile fertleriniz için uygun uygulamalar sayesinde hem güvenliği sağlıyor hem de kaliteyi ayağınıza getiriyoruz. Üstelik BiRi Adsl ailesine katılmanız da oldukça kolay. İster şubelerimize gelin ister internet üzerinden bize ulaşın. Sadece tek bir tık ile siz de bir birili olabilirsiniz. Her aile çocuklarını internetin kötü tarafından korumak ister. Biz de Biri Aile Paketi sayesinde çocuklarınızı internetin kötü yanlarından uzak tutuyorken aynı zamanda da Biri Vitamin sayesinde çocuklarınızı geliştirmeyi ve onlara bir şeyler öğretmeyi amaç ediniyoruz. Bir Vodafone firması olan Biri sayesinde internetin girmediği ev, telefonun uygun fiyatlı olmadığı yer kalmayacak. Her türlü ihtiyacınızı bir arada gidermek istiyorsanız siz de hemen Biri ailesine katılın.

BiRi Adsl İletişim Bilgileri
Adres; Ünalan Mah. Ayazma Cd. Çamlıca İş Mrk. No: 3, Ünalan, Üsküdar, İstanbul

Telefon: +90 212 309 9000

BiRi Adsl Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BiRi Adsl firmasında kariyer yapabilirsiniz. BiRi Adsl insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ