Birgi Mefar İş Başvurusu

1963 yılından beri hizmet veren firmamız tıbbi açıdan eksiklerinizi tamamlıyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyor. Özellikle alanımızda uzman oluşumuz ve pek çok başarıya imza atışımız ile güvenilir bir profil sergilemekteyiz. Bu başarılarımız ve güven veren politikamız ile çabuk keşfedilmiş bir şirket olarak  Ethemba Sermaye ve NBGI Private Equity firması ile anlaşma sağladık ve onların bünyesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Birgi Mefar güvencesi ile siz de ampul, şırınga, Liyofilize Flakon gibi eksiklerinizi tamamlayabilir, aynı zamanda ambalajlama işlerinizi de bizimle kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kurucumuz Adnan Birgi bankacılık sektöründe göstermiş olduğu başarıların ardından tıbbi ampul üretimine girmiş ve bu konuda da sektörün en başarılı ismi olmayı başarmıştır. Bizlerin en büyük amacı hem uluslar arası hem de yurtiçi tüm ilaç firmalarının, üreticisi olmaktır. En uygun fiyatlara sizler için hizmet sunmayı da amaç edindik. Piyasanın uygun fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Çevreye zarar vermeyen, zamanında teslimat yapmayı planlayan çalışma stilimiz ile insanların güvenini kazanmayı başardık. Vermiş olduğumuz hizmet kalitesini her zaman en üst seviyeye çıkarmaya çalışan Birgi Mefar ailesi olarak iş sağlığına ve de iş güvenliğine de çok önem veriyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olan firmamız aynı zamanda pek çok sertifikaya da sahip olduğu için güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Birgi Mefar İletişim Bilgileri
Adres; Ramazanoglu Mah. Ensar Cad. No : 20 Kurtkoy / Pendik, TR 34906 İstanbul

Birgi Mefar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birgi Mefar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Birgi Mefar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arzu dedi ki:

    Adim Arzu soyadim DEDE ben lise mezunuyum daha once 4 sene ilac fabrikasinda uretim bolumunde calistim is ariyorum calismayi seviyorum

BİR YORUM YAZ