Birebir Market İş Başvurusu

Birebir Market perakende sektöründe hizmet veren, 41 mağazası ve 750 çalışanı bulunan market zincirlerinden biridir. Şirket kurumsal açıdan kendi iş modelini oluşturmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve tutundurma çalışmalarına önem veren şirket bu sebeple çeşitli kampanyalar da yapmaktadır. Bir Kart marketler zincirinin indirimlerden faydalanılmasını sağlayan kart uygulamasıdır. Bu karta sahip olan müşteriler daha az ödeme yaparak, bazı ürünlere sahip olma hakkını yakalamaktadır. Marketler zinciri dönem dönem çeşitli insertler kanalı ile tüketiciye kampanya bilgilendirmesi yapmaktadır.

Antalya menşeli bir firma olan Birebir Market Carrefoursa ile anlaşarak 29 mağazasını 2015’in Mart ayında devrettiğini açıklamıştır. Ciddi bir yatırım yapan Carrefoursa, Marketler Zinciri’ne de kuşkusuz büyük bir yatırım bırakmıştır.

Marketler Zinciri, politikası gereği kurumsal bir anlayışı benimsemiş olsa da amatör ruhtan kopman ilerini yürütmektedir. Donanımlı personelleri ve tüketiciyi düşünen kampanyaları ile takdir toplayan şirket, sektörde yer aldığı müddetçe bu şekilde devma edeceğinin sinyallerini vermektedir. Sürekli çalışanlarını motive etmeyi es geçmeyen şirket, çalışanlarına da yatırım yapmaktadır. Yapmış olduğu farklı aktivite kampanyaları ve indirimleri ile bol tüketici toplayan şirket azalan mağaza sayısı ile aynı mantıkta hareket etmektedir.

Özellikle Antalya’da sevilen ve tutulan marketlere sahip olan şirket, satış sonrasında açıklama yapmamış olsa da, bundan sonra yola elinde kalan marketleri ile aynı mantıkta devam ettiğini kısa sürede göstermiştir.Birebir Market İletişim Bilgileri
Adres; Sinan Mh. Ülker Sk. No:6 Kepez / ANTALYA

Birebir Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Birebir Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Birebir Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ