Bir Nefes Hastanesi İş Başvurusu

Bir Nefes Hastanesi 2004 yılında kurulup 2009 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Hastanede 2 adet Ameliyathane, Doğumhane, Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tek Kişilik Hasta Odaları, Uyku Laboratuarı, Alerji Birimi, Bronkoskopi, Görüntüleme, Güzellik Merkezi, Check-up Merkezi, Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi, Akapunktur Tedavisi, Solunum Fonksiyon Testi, Ambulans Hizmetleri, Laparoskopik, 4D USG-Doopler Ultrason, Mamografi, Tomografi bölümlerinde hizmet verilmektedir.

Hastane hastaların güvenini göz önünde bulundurarak, tamamen hasta odaklı, çevreye duyarlı, hasta hakların saygılı, çalışanlarının yanında olan bir anlayışı benimsemiştir. Sürekli kendini geliştiren, personeline de bu konuda gereken desteği veren hastane, hastaların hastanede geçirdikleri zaman zarfı boyunca kaliteli vakit geçirmelerini sağlamaya çalışmaktadır.

Bir Nefes Hastanesi altı kattan meydana gelmektedir. Hastane 3600 metrekare kapalı alan, 2000 metrekare açık alana sahiptir. Hastanede 41 tane tek kişilik oda bulunmaktadır. Hastanenin acil servisi 7/24 hizmet vermektedir.

Hastane yetkin meslek sahipleri ile birlikte, teknolojik yenilikleri takip ederek, sürekli hijyenik bir ortamda çalışmayı, ırk, cinsiyet, dil, din ayrımı yapılmadan herkese eşit hizmet sunmayı, sağlık alanında tüm yenilikleri takip ederek hastalara en son teknoloji olanaklarını dağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Lüleburgaz’da bulunan hastanenin vizyonu ise, Tüm Türkiye’ye adını duyurarak konusunda en tercih edilir hastane olmak. Hastane yönetimi bu konuda çalışmakta ve amaca hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır.

Bir Nefes Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; SİTELER MAH. NAZİF BALKAN CADDESİ NO: 35/37 Lüleburgaz/KIRKLARELİ

Telefon     : 0288 415 74 74

E-Mail        : birnefes@birnefes.com.tr

Bir Nefes Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bir Nefes Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bir Nefes Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Derya dedi ki:

  Ben bakım elamanı hastayaş engeli belgem var temiz begem var

 2. Ceyda dedi ki:

  Tıbbi sekreterlikten mezun oldum hastanenizde açık pozisyon durumunda çalışmak isterim.

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. Çiğdem öner dedi ki:

  Hasta kabul kursunu bitirdim hastanede çalışmak istiyorum

 4. neriman deligöz dedi ki:

  lüleburgazda yaşıyorum hastanede çalışmak istiyorum mutfaktada olabilir iş kurda kaydım var tlf 05375804197 burdan ulaşabilirsiniz

 5. pinar karakus dedi ki:

  Meltem mericle ise ihtiyacımız var lütfen dönün

 6. meltem meric dedi ki:

  İşe ihtiyacımız var lütfen geri donun

 7. İbrahim dedi ki:

  Temizlik işçisi lazımsa tel 0539 699 76 92 lütfen arayın

 8. ozlem yavuz dedi ki:

  Luleburgazda yasiyorum hastanede temizlik isi ariyorum acil ise ihtiyacim var

  1. Hasan ateşsaçan dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var temizlik elemanı olarak başlaya bilirim atatürk hava limanı uçak temizleme gorevlisiydim ve akman plaza florya da idare amirliği yaptım su an luleburgazda yaşıyorum bilginize tel 0543 809 3753

 9. muniser çel,ikdemir dedi ki:

  hastanede çalışmak istiyorum, eleman olarak ihtiyaç varsa başvuru yapabilirim, iyi akşamlar.

BİR YORUM YAZ