Bioxcin İş Başvurusu

Biota laboratuarlarında üretilen ve 2002 yılından beri hizmet veren firmamız ve ürünlerimiz özellikle de Türkiye temelli olduğu için de oldukça başarı sahibidir. Türkiye’de üretilen ve her zaman hijyenik koşullara önem veren ürünlerimiz sayesinde pek çok cilt problemi olan kişi sağlığına kavuşmaktadır. Özellikle de hem cilt hem de saç bakımı için gerekli olan her şeyi barındıran ve tüm ürünlerinin bitkisel olduğu Bioxcin sizlere saha sağlıklı bir yaşam sunabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Cilde zarar veren ve cildi yıpratan tüm maddelerin farkındayız. Buna bağlı olarak da hiçbir zaman bu ürünlerin kullanımını onaylamıyor tüm ürünlerimizde her zaman sadece doğal maddelerden yana tercih yapıyoruz. Ürünlerimizi piyasaya sunmadan önce her biri için AR-GE çalışması yönetiyor ve piyasaya sunmaya hazırlandığımız ürün için en iyisini elde etmeye çalışıyoruz.

Bizim için insan sağlığı çok önemlidir ve hiçbir zaman kar etme isteği ile insanların sağlıklarını riske atmayız. Bu nedenle de ürünlerimizin kalitesini yükseltiyor maliyetini düşürüyoruz. Sağlık hizmetinden herkes yararlanmalıdır. Bu nedenle de bizler insan sağlığını önemsiyoruz ve buna göre piyasada yer alıyoruz. Sağlık ve güzellik bir arada bulunmalıdır ve bunu bir arada sağlamak için de hem kozmetik hem de sağlık ürünlerinin bir arada bulunması gerekmektedir. Bizler de Bioxcin ailesi olarak sizlere sağlığı ve güzelliği bir arada sunuyoruz.

Bioxcin İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mah. Ordu Cad. Sıvat Yolu No:9. SANCAKTEPE-İSTANBUL

Telefon:  0216 643 00 00
Fax: 0216 641 40 95
E-posta: info@bioxcin.com.tr

Bioxcin Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bioxcin firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bioxcin insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gulseren erden dedi ki:

    iş istiyorum çalışma saatleri nedir bilgilendirirseniz sevinirim …yas 36 ..eski eczacı kalfasıyım ….

BİR YORUM YAZ