Biotem Temizlik İş Başvurusu

1993 yılında kurulan firmamızın amacı sizlerin yaşam alanlarının daha temiz bir hale gelmesini sağlamaktır. Bu nedenle de hizmetlerimiz hem endüstriyel hem de evsel atıkların toplanması ve de aynı zamanda bahçe işlerini kapsamaktadır. özellikle de bahçe ilaçlamasından bahçe temizliğine düzenlemesine, peyzaj işlerine kadar pek çok alanda sizlere hizmet veren firmamız sadece evsel değil endüstriyel olarak da çalışmaktadır. Kişisel evinizin de fabrika gibi kurumsal yerlerinizin de temizliğinden bahçe düzenlemesine kadar tüm işleri ile ilgileniyoruz. Amacımız her zaman sizlerin memnuniyetini sağlamak ve bu sayede de her zaman sektördeki yerimizi korumaktır. Özellikle de bu sektörde işini doğru yapan, güvenilir bir firma olarak anılmak çok önemlidir. Biz de bu durumun ciddiyetinin farkındayız ve hizmetlerimizi buna göre şekillendirmekteyiz.

Biotem Temizlik olarak hem bahçenizi hem de çevrenizi bizlere emanet edebilirsiniz. Firmamız hem temizlik hem de ilaçlama şirketi olarak lisanslıdır. Bu sayede de her zaman kaliteli hizmet vermiş olduğumuzu kanıtlama imkanımız vardır. En büyük amacımız sektörün bir numarası olmak ve müşterilerimiz tarafından her daim sevgi ve başarı ile anılmaktır. Bunu sağlamanın sistemli bir çalışmadan, dakik olmaktan ve kaliteli hizmet sunmaktan geçtiğini çok iyi biliyor Biotem Temizlik ailesi olarak de her zaman bu sisteme bağlı olarak sizlere hizmet sunuyoruz. İlaçlama ve temizlik işlerinde sizlere her zaman garanti veriyoruz.

Biotem Temizlik İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mahallesi Bayındır 2. Sokak İsmet Apartmanı No:49/9 06420 Kızılay / Çankaya / ANKARA

Tel: 90 312 417 18 71

 

E-posta: info@biotem.com.tr

 

Biotem Temizlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biotem Temizlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biotem Temizlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ