Biota İş Başvurusu

Bitkisel içerikli ürünler geliştiren ve yaklaşık 10 yıl kadar bir süredir hizmet veren firmamız her geçen gün yenilikleri sizlere sunmak için çalışıyor ve her seferinde de pek çok yeniliğin altına imza atıyor. 2002 yılından beri hizmet veren firmamız özellikle de sağlık ve güzellik sorunlarına geliştirdikleri yöntemler ile insanların sağlıklarına sağlık katıyor. Saç dökülmesine karşı geliştirilen pek çok ürünün altına imzasını atan firmamız Bioxcin, Bioder, Biomen gibi markaların da sahibidir. Bu tarz ürünler sayesinde kullanıcıların saç dökülmesi gibi problemlerini çözmeyi amaçlayan Biota aynı şekilde dünya çapında hizmet vermeye ve sorun çözmeye de devam ediyor. hem sağlığınızı hem de güzelliğinizi düşünüyorsanız o zaman siz de bizim firmamızın geliştirmiş olduğu ürünleri kullanın ve bu sayede de her zaman sağlık problemlerinizin önüne geçin. Devrim yaratan pek çok yeniliğin bir numaralı adresi olan firmamız ürünlerinin her birinde %100 bitkisel ürünler kullanıyor.

Tamamen kimyasallardan uzak olan hizmet anlayışımız sayesinde sizler de kolaylıkla sorunlarınıza bitkisel çözüm bulabileceksiniz. Dünya çapında 35 ülkede hizmet veren Biota AR-Ge çalışmalarına tam gaz devam ediyor ve her zaman yeniliklere açık olduğu için de sürekli olarak yeni bitkisel ürünlerin reçetelerini ellerinde bulunduruyor. Doğallığın yanı sıra ürünlerin her birinin etki düzeylerinin fazla olması da büyük bir avantajdır. Her zaman ürün garantisi sunan firmamız, sizlerin sağlığını düşünüyor ve asla size zarar verecek maddeleri ürünlerinin içerisinde kullanmıyor.

Biota İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mah. Sivat Cad. No:9 Sancaktepe / İstanbul

Biota Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biota firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biota insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gulseren erden dedi ki:

    çalışma saatlerini bildirirseniz sevinirim …iş arıyorum ….

BİR YORUM YAZ