Biosun Pamukova İş Başvurusu

Firmamız hem Kıraça Holding hem de Hexagon Gurubu’nun ortak bir girişimi olup, katı atık işletme firmasıdır. Sakarya ilinde kurulmuş olan firmamız, hem evsel hem de hayvansal atıkları toplamakta sizlere daha temiz ve daha yaşanılası bir hayat sunmak için hizmet vermektedir. Katı atıkların toplanması, ayrıştırılması ve sonra da geri kazandırılması önemli bir kondur ve pek çok gelişmiş ülke bu sirkülasyonu başarı ile yönetmektedir. Bizim de amacımız gelişmiş ülkeler gibi bu süreci en iyi şekilde yönetmek ve enerji tasarrufu sağlayarak daha yaşanılır çevre elde etmektir. Amacımız her zaman Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve aynı şekilde Türkiye’nin katı atık konusundaki dış bağlantılarını kesmektir. Aynı zamanda da katı atıkları değerlendirerek daha çok enerji sağlamak ve temiz bir çevre elde etmektir.

Biosun Pamukova olarak değiştirdiğimiz ve geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde çok daha kolay ve çok daha hızlı bir geri dönüşüm sağlamayı hedefliyoruz. Teknolojinin de yardımıyla daha yaşanılası bir çevre yaratabileceğimizden de eminiz. Sadece katı atıkları geri dönüştürmek değil aynı zamanda da insanlara bu durumun öneminin anlatılmasını ve aşılanmasını da sağlamak amacındayız. Biz Biosun Pamukova olarak çevreye, insana, doğaya, zamana her zaman değer veriyoruz ve bu nedenle de üzerimize düşen tüm sosyal sorumlulukları da yerine getiriyoruz. Bizler ve profesyonel ekibimiz, sürekli çalışan AR-GE stratejilerimiz sayesinde her zaman başarıya giden yolda durmadan ilerliyoruz.

Biosun Pamukova İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Fatih Cad. No:301/1 Pamukova / SAKARYA

Tel : 444 34 36
Fax : 0212 624 39 19
E-mail: bicen@bicen.com.tr

Biosun Pamukova Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biosun Pamukova firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biosun Pamukova insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ