Biolab İş Başvurusu

Her insanın sağlık hizmetlerinden hızlı ve net bir şekilde yararlanması gerektiğini düşünüyor bunun için de sizlere hızlı hizmet verebilmek için son teknolojiden yararlanıyoruz. Bizler hem patoloji hem biyokimya hem de radyoloji alanında sizlere hizmet veren ve tahlil sonuçlarınızı sizlere en hızlı bir şekilde ulaştıran bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle de İzmir’de yer alan Biolab Laboratuvarlar Grubu sayesinde sağlık sektörünün tanı bölümünde kesin ve net bilgileri sizlere sunmaktayız. 2004 ve 2010 yıllarında almış olduğumuz sertifikalar sayesinde başarılarımızı birçok kez sizlere sunma imkanımız olmuştur. Firmamız, güvenilir, hızlı, ekonomik ve güvenilir tahlil sonuçlarını sizlere çok hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Aynı zamanda bizler her zaman etik kurallarına göre hareket etmekteyiz. Hasta kurum ilişkisini her zaman en iyi şekilde yönetiyoruz ve gizlilik politikalarına da her zaman uyuyoruz.

Amaç olarak belirlediğimiz pek çok ilkemiz bulunuyor. Biolab olarak her zaman profesyonel bir yaklaşım sergiliyor, insanlara güler yüzlü hizmet sunuyor, sigorta hizmetlerini sizlere sunmaktayız. İstediğiniz zamanlarda evlerinize de hizmet sunuyor, istediğiniz yere gelerek sizlerden kan alabiliyoruz. Aynı zamanda da internet sistemimiz sayesinde hastalarımızın sonuçlarına daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlarken, bu sonuçların güvenilir olduğunu da garanti edebiliyoruz. Hijyen kurallarına her zaman uyuyoruz ve aynı zamanda da hassas hastalarımız için daha deneyimli ve daha profesyonel hemşireler ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Biolab İletişim Bilgileri
Adres; 1399 Sok. Şifa Sitesi No: 8/B 35220 Alsancak – İZMİR

Biolab Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biolab firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biolab insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ