Bioderma İş Başvurusu

Firmamız Fransa merkezli olup dünyanın pek çok yerinde bilimsel araştırmalar yapan önemli bir şirkettir. Özellikle de dermatolojik laboratuarlarda yapmış olduğumuz geliştirme işlemleri sırasında her zaman sizlerin daha sağlıklı bir hayat sürmesini sağlıyoruz. Son yıllarda %32 büyüme kat eden firmamız, üretmiş ve geliştirmiş olduğu ilaçlar ile sizlere çok daha yaşanılası bir hayat sağlamak amacındadır. Sağlıklı bir yaşam için kimyasallardan kaçının görüşünde olan firmamız sayesinde sizler de bitkisel ilaçlar ile tanışacak ve doğanın gücünü bir kez daha elinizde hissedeceksiniz. Her zaman yeniliğe açık olan firmamız bu yenilikçi hareketi sayesinde sürekli olarak AR-Ge çalışmalarına devam ediyor ve sizlere cilt problemlerinizi çözebilmeniz için yenilikler sunuyor.

Bioderma bir dünya markası haline gelmesi ile birlikte cildinizin de doğallığını bozmadan tedavi edebileceğini bir kez daha vurguluyor. Her türlü cilt problemine karşı etkili çözümler sunan firmamız aynı zamanda da cildinizi gençleştirmek için de pek çok hizmet sunmaktadır. Bioderma ürünleri hem dermatologlar hem de eczacılar tarafından tavsiye edilen, sağlık bakanlığınca da kabul gören bir firmadır. Bu nedenle de her eczanede bu ürünleri bulmanız oldukça kolaydır. Dermatologlar da ürünlerimizi hastalarına önermekte, tedavi konusunda da sizlere büyük yardım sağlamaktadır. Güvenilir, dürüst, memnuniyet esaslı hizmet anlayışımız sayesinde sizlere ürünlerimizi sunmaktayız. Her yeni gün yeni araştırmalarımız ile sağlığınıza sağlık katmak için uğraşmaktayız.

Bioderma İletişim Bilgileri
Adres; İz Plaza Giz Eski Büyükdere Cad. No:9 Kat: 6/20 34398 MASLAK- ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tel :0212 290 70 70 Faks:0212 290 70 71

E-posta: naosistanbulkozmetik@hs06.kep.tr

Bioderma Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bioderma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bioderma insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ