Bioder İş Başvurusu

Bizler sizlerin cilt sorunlarınıza bir çözüm bulmak ve sizi daha taze daha fresh bir cilt ile buluşturmak için sürekli olarak araştırmalar yapıyor, yeni yöntemler geliştiriyor ve bitkisel ürünlerin kullanımını arttırmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bizler cildin anatomisi üzerine araştırmalar yapan ve bu araştırmalar sonucunda da cildin daha genç ve daha parlak görünmesi için gerekli olan pigmentleri keşfeden bir firmayız. Bioder ailesi olarak sizlere istenmeyen tüylere de veda etme imkanı sunuyoruz. 2002 yılından beri sizlere bu konuda hizmet vermekte, bitkisel bir çözüm sunarak istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olmaktayız.

Özellikle AR-GE çalışmalarımızın ardından turunç ürünlerinin ciltteki tüylerin üzerinde etki sahibi olduğunu ve bu nedenle de ürünlerimizin içerisinde bu maddeye yer vermemiz gerektiğini keşfettik ve bu sayede de sizlere çok daha profesyonel bir hizmet sunmaya başladık. Aynı zamanda Bioder ürünlerimiz sayesinde cildinizdeki istenmeyen akne ve lekelerden de kolay bir şekilde kurtulabiliyorsunuz. Bizler her alanda sizleri daha güzel bir bedene sahip olma imkanını sunarken bunu hiçbir yan etki olmaması adına dikkatli bir şekilde yapmaktayız. Bu nedenle de ürünlerimizde her zaman kimyasallardan uzak duruyor onun yerine bitkisel açıdan sizlere çözümler geliştirmekte ve sunmaktayız. Cildin dengesinin doğal yapı taşlarına sahip olduğunu biliyoruz ve cildin dengesini koruyabilmek için de her zaman bitkisel ve doğal ürünlerden yardım alıyoruz.

Bioder İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mah. Ordu Cad. Sivat Yolu No:9 34785 Sancaktepe / İstanbul

Tel: 0216 643 00 60

Bioder Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bioder firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bioder insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ