Bioblas İş Başvurusu

Türkiye’nin de dünyanın da en büyük problemlerinden biri saç dökülmesidir. Saç dökülmesi hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen en büyük problemlerin başında yer almaktadır. Dolayısı ile de insanlar bu duruma bir çözüm aramaktadır. Bizler Bioblas ailesi olarak sizlere bitkisel çözümler sunarken sizleri saç dökülmesi probleminden kurtarmak adına hamleler yapmaktayız. 2008 yılından beri Türkiye’de de hizmet veren firmamız bu yıldan beri Türkiye’de saç dökülmesi problemi yaşayan kadın erkek herkese eşsiz bir çözüm sunuyor. Saç dökülmesinin en büyük nedeni kimyasallar olduğu için bu durumun tedavisinde kimyasal ürünlerin kullanılmaması gerektiğinin de farkındayız.

Bu nedenle de ürünlerimizi her zaman bitkisel ürünler ile geliştirmekteyiz. Her zaman AR-GE çalışmalarına özen gösteriyor ve bu sayede de yeni çözümler üretmeye devam ediyoruz. Daha güçlü, daha sağlıklı, daha parlak ve hacimli saçlar elde edebilmeniz için sağlık ürünlerini kozmetik ürünler ile harmanlıyor ve bitkisel çözüm önerilerimizi de sizler ile buluşturuyoruz. Sizler de Bioblas kullandıysanız bilirsiniz ki sağlık doğadan gelir. Saçların dökülmesi PH dengesinin bozulması ve buna bağlı beslenememe probleminden ortaya çıkmaktadır. Bizler ürünlerimiz içerisindeki maddeler sayesinde saç derinizin PH oranını dengeliyor, saç derinizi nemlendiriyor ve besliyoruz. Böylelikle saç köklerinizi güçlendiriyor, daha sağlıklı saçlara sahip olmanız için uğraşıyoruz. Zengin ürün yelpazemiz, her cilt tipine uygun ürünlerimiz sayesinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmak en büyük amacımızdır.

Bioblas İletişim Bilgileri
Adres; Emek Mah. Ordu Cad. Sivat Yolu No:9 Sancaktepe-İstanbul

Tel: 0 (216) 643 0000

Bioblas Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bioblas firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bioblas insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. merve dedi ki:

    Bayan eleman aliminiz varmı

BİR YORUM YAZ