BioBellinda İş Başvurusu

Firmamız bir aile şirketi olup 2005 yılında kurulmuştur. Kurucularımız Süheyla Kullemci ve Hüseyim Kullemci’dir. özellikle firmamız internet üzerinden hizmet veren bir firma olduğu için hedef kitlemiz her zaman tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Özellikle de hem ülke ekonomisine hem de satış yapmış olduğumuz kullanıcı ve müşterilerimize büyük avantajlar sunmaktayız. Firmamız her zaman ürünlerinde kimyasalları minimum düzeyde tutmayı amaçlamış, hem çevre hem de insan dostu olmayı başarmıştır. Hem kozmetik hem de temizlik ürünlerinin internet üzerinden satışını yapan BioBellinda, aynı zamanda da bu ürünlerin kaliteli ve sağlıklı olduğunu da insanlara ispatlayabilmektedir.

Firmamız ne kadar kazandırırsan o kadar kazanırsın temeli ile yola çıkmış olduğundan insanların iş sahibi olmasını da sağlamaktadır. Bünyesinde pek çok ekip elemanı çalıştıran firmamız her zaman profesyonel bir bakış açısı ile sektöre tutunmuş, her fırsatta ürünlerin kalitesini ortaya koymuş ve insanların güvenini kazanmış bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak adım atan ve her zaman maliyeti minimum kaliteyi maksimum tutan BioBellinda aynı şekilde tüm dünyaya da hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Çevreye duyarlı olmanın, insana değer vermenin, cildin doğallığı istediğinin öneminin farkındayız. Bu nedenle de değerlerimize her zaman sahip çıkıyor, her alanda da kendimizi önce sizin yerinize koyarak hareket ediyoruz. Sizin sağlığınız bizim sağlığımız, sizin güzelliğiniz bizim güzelliğimiz görüşündeyiz. Bu nedenle de her zaman doğadan alıyor sizlere doğal olarak sunuyoruz.

BioBellinda İletişim Bilgileri
Adres; Örnek Mahallesi 35. Cadde No:31 Ataşehir / İstanbul

Tel: 0(216) 324 59 99

E-posta: iletisim@biobellinda.com.tr

BioBellinda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BioBellinda firmasında kariyer yapabilirsiniz. BioBellinda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ