Bind Çikolata İş Başvurusu

1985 yılında kurulan Süper Grup’un bir projesi olan Bind Çikolata farklı projeleriyle de yurt içi ve yurt dışında boy göstermiştir. Her geçen gün büyüyen bir kurumsal firmanın projesi olan Bind Çikolata, sürekli gelişip kendini yenileyen bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler sağlayan açık yönetim anlayışıyla hareket eden bir dünya şirketi olmayı hedefliyor. 1971 yılında kurulan Bind Çikolata markasıyla Belçika, Almanya ve İsviçre gibi ülkelerin dünyaca ünlü çikolata yapım ustalarıyla çalışarak bugünlere kadar gelmiş, Türkiye’nin ilk Butik çikolata üreten firmasıdır. Silivri’de 14.000 metrekarelik bir alanda kurulmuş modern fabrikası ve yüzlerce çalışanı ile yönetim anlayışından kullandığı teknolojiye kadar sürekli gelişim göstermektedir. Aynı zamanda üretiminde hiçbir katkı maddesi kullanılmayan çikolatalar üreten Bind Çikolata, butik çikolata üretiminde Türkiye’de bir ilktir.

Köklü bir altyapıya sahip Bind Çikolata projesi aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de çok önem veren bir altyapıya sahiptir. Çeşitli spor kulüplerine finansal destek, üniversite öğrencilerine burs gibi projelere imza atan Bind Çikolata, altyapısı ile ülkemizde birkaç okul da yaptırmıştır. Müşteri Hizmetleri ve Sipariş Hattı gibi hizmetleriyle müşterilerine büyük rahatlıklar sağlayan Bind Çikolata, Online Satış mağazası üzerinden de çikolatalarını satmaktadır. Sipariş sistemiyle çikolata satışını gerçekleştiren Bind Çikolata aynı zamanda kalite ve lezzetiyle de ön plana çıkıyor. İstanbul , Ankara gibi büyük şehirlerde mağazaları bulunan Bind Çikolata gün geçtikçe büyümesini hızlandırıyor.

Bind Çikolata İletişim Bilgileri
Adres; Cemal Nadir Cd. Zafer Plaza Alışveriş ve Yaşam Mrk. No: 22-28 Daire: 34, Osmangazi, Bursa

Tel: +90 850 800 24 63

E-posta: kurumsal@bindchocolate.com

Bind Çikolata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bind Çikolata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bind Çikolata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tülay dedi ki:

    Daha önce sakarya hendekteki cagla cikolata fabrikasinda 4 yil calistim paketleme bölumunde 2yil vardye amir yardimciligi yaptim evlilik dolayindan ciktim simdi corluda otryorum ise ihtiyacim var insallah geri dönüs yaparsiniz

BİR YORUM YAZ