Bimtaş İş Başvurusu

1997’den beri planlı ve sağlıklı kentleşmenin şartı olan altyapı ve üstyapı yatırımlarının hayata geçmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerine, ilçe belediyelerine, kamu ve özel kuruluşlara mühendislik, müşavirlik ve proje hizmetleri vermektedir. Küresel bir merkez olma amacıyla hızla ilerleyen İstanbul’un çehresini değiştirecek pek çok çalışmanın altında imzası bulunan BİMTAŞ, dere ıslahlarından deniz yapılarına kadar hayatın tüm alanlarında fizibilite, etüt, proje, müşavirlik hizmetleri ile yurtiçi ve yurtdışında yerel yönetimlerin ve yerel yönetimlere hizmet veren özel sektörün taleplerini karşılamaktadır. Lazer Tarama teknolojilerinin mimari kültürel mirasın kayıt altında tutulması amacı ile sektöre hizmet vermektedir. Lazer Tarama teknolojilerinin bir başka uygulama sahası olan “Hava Lazer Taramalarından üretilen 3 boyutlu harita ve değişik düzeylerde kent modeli üretimi” konusunda ülkemizde hizmet veren tek merkezdir. Türkiye’de ilk kez üretilen 3 boyutlu harita ve kent modeli İstanbul özelinde yapılarak Büyükşehir Belediyesi’nin kullanımına sunmuştur.

Kalite Politikası Gereğince; Verdiği hizmetleri sürekli geliştiren ve iyileştiren bir sisteme sahip olmak, Müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve sürekliliği sağlamak, Yurt içi ve yurtdışı projelere imza atmak, Elde edilen tecrübeleri yurt içi ve yurt dışı platformlarda uygulamak, Çalışanlarını zamanın şartlarına göre sürekli olarak geliştirmek, Kaliteli çalışmayı sistem haline getirmeyi politika haline getirmeyi görev bilmişlerdir.

Çevre politikası, iş güvenliği ve sağlığı gibi alanlara çok önem veren BİMTAŞ birçok gerekli sertifikaya sahiptir.

Bimtaş İletişim Bilgileri
Adres; Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. Eski TÜYAP Binası No:50 34430 Tepebaşı – Beyoğlu – İSTANBUL

Telefon
+90 212 245 99 00
Faks
+90 212 245 98 96
E-Posta
bimtas@bimtas.istanbul

Bimtaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bimtaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bimtaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ