Bimeks İş Başvurusu

1989 yılında Kadıköy’de küçük bir dükkanda faaliyete başlayan Bimeks Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisidir. Günümüzde ise 56 şehirde faaliyet gösteren 138 mağazası ile hizmet vermektedir. Bilgisayardan tüketici elektroniğine kadar her tür teknolojinin satışının yapıldığı Bimeks, ülkemizde 130 bin metrekarelik bir satış sahasında hizmet vermektedir. 2011 yılında Borsa İstanbul’da kote olarak halka açılmış Bimeks, 2013 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji perakende zinciri İngiliz Electro World’ü şirket olarak, Fransız Darty’nin ise Türkiye’deki mağazalarının 28’ini satın alarak kendi bünyesine katmıştır. Zaman zaman çeşitli kampanyalarıyla halkın ilgisini çeken Bimeks mağazaları sürekli tercih edilen bir teknoloji mağazaları zinciri haline gelmiştir. Türkiye’de ilk teknoloji perakendeciliği yapan Bimeks, müşteri memnuniyetine önem veren ve her geçen gün kendini geliştiren teknoloji mağazaları zinciridir. Sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çeken Bimeks, çeşitli projelerle sağladığı tüm gelirleri AÇEV gibi vakıflara bağışlamaktadır. Türk Elektroniği Perakende Pazarı’nda faaliyet gösteren Bimeks, zincir mağazaları ile organize perakendenin payının düzenli olarak artmasını sağlamıştır. Tüketici elektroniği pazarı 2010- 13 yılları arasında %13 büyürken Teknoloji Perakende pazarı %36 büyüme kaydetmişti, bu dönemde Bimeks pazardan yıllık %39 daha hızlı bir büyüme oranına ulaşmıştır.

Bimeks’in Amaçları; Teknoport sayısını arttırmak, Yeni ürün kategorileri ile ürün çeşitliliğini arttırmak, Online satış sistemiyle büyüme sağlamak Kendine özgü franchise sistemiyle yaygınlığını arttırmaktır. Online Satış ile büyümeye çok önem veren Bimeks, her geçen gün şube ve ulaştığı il sayısını arttırmaktadır.

Bimeks İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mah. Sütçüyolu Cad. No:62 34746 Yenisahra, ATAŞEHİR-İSTANBUL

Bimeks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bimeks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bimeks insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ