Bim Market İş Başvurusu

1995 yılında 21 mağazayla sektöre giren BİM Birleşik Mağazalar A.Ş temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor. Yüksek indirim modelinin Türkiye’de ilk temsilcisi olan Birleşik mağazalar, ürün çeşitliliğini 600 ürünle sınırlı tutarak çok sayıda özel markalı ürünün satışını yapmaktadır. Yurtdışında da faaliyet gösteren Bim’in çok fazla mağazası vardır. Ülkemizde de 21 mağazayla macerasına başlayan BİM 2014 yılsonu itibarı ile 4.500 mağazaya ulaşmıştır. Kusursuz hizmet ve tedarikçileriyle güvene dayalı kurduğu ilişkileriyle faaliyetlerine devam eden BİM, yüksek indirim anlayışıyla pazardaki payını arttırmaktadır. Bim alış fiyatlarını en alt limitte tutarak kazancını müşterilere fiyatlarda indirim olarak yansıtmaktadır. Satın alma yönetimi uygulamaları ve belirli bir kapasitede ürün çeşitliliği ile Türkiye’de yüksek iskonto modeli ilk gerçekleştiren market olan BİM, iç piyasada rekabet gücünü arttırarak hızla gelişmektedir.

BİM’ in Yüksek İndirim Kavramı
Merkezsiz organizasyon biçimiyle bölge amirlikleri ve dükkanlar arasında dinamik bir ulaşım ve bilgi alışverişi ağı kurarak karar ve uygulama mekanizmalarının süreçlerini hızlandırmak,
Alış fiyatlarını yükseltecek her türden lüzumsuz harcamalardan uzak durarak, bu fiyatları en düşük seviyeye indirgemek,
Ürün çeşitliliğini yaklaşık 600 ürünle sınırlayarak kalite standartları denetiminin en etkili şekilde gerçekleştirmek aynı zamanda müşterilere en uygun fiyatlarla ürünler sunmak, ülkemizde BİM Birleşik Marketler’ in ne kadar hızlı büyüdüğünü ve rekabet gücünü arttırdığını gözlemleyebiliyoruz.

Bim Market İletişim Bilgileri
Adres; Ebubekir Cad. No:289, Sancaktepe / İstanbul

Telefon: (0216) 564 03 03

Bim Market Kariyer Olanakları
Market insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bim Markette kariyer yapabilirsiniz. Bim Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ