Biltek Koleji İş Başvurusu

Biltek Eğitim Kurumları, öğrencilerini anasınıfından itibaren üniversiteye hazırlayan donanımlı ve kaliteli eğitim kadrosuyla İstanbul’da yaşayan ailelerin en iyi okul listelerinin ilk sırasında yer alan okullardandır. 2002 yılında eğitim ve öğretim hayatına başlayan Biltek Koleji, yıllardır sınavlarda ve sosyal aktivitelerde ismini duyurmaktadır. İlk açıldığında yalnızca ana sınıfı ve ilkokul grubundaki öğrencilere eğitim veren Biltek okulları, daha sonra ortaokul ve liselerin de açılmasıyla büyümüştür.

Biltek Okulları, hepsi birbirinden değerli okullardan mezun donanımlı öğretmen ve personel kadrosuyla, öğrencilerini topluma yararlı bireyler olarak mezun etmeyi hedefleyerek büyük başarılar elde etmiştir. Sınıfları, teknolojik cihazlarla ve özel olarak tasarlanmış olup, her türlü imkâna da sahiptir. Zengin kütüphanesi, son teknoloji malzemelerle donatılmış laboratuarları, açık ve kapalı spor salonları, yemekhaneleri ve kafeteryalarıyla öğrenci ve ailelerine sınırsız hizmet verilir. Rehberlik servisi, öğrencileri sürekli takip ederek ailelerine bilgi verir. Ayrıca öğrencilerin sorunlarını dinleme konusunda da tüm kadroları oldukça profesyonel eğitimler almıştır. İstanbul’da Üsküdar, Pendik ve Çankaya olmak üzere 3 büyük kampüsü olan Biltek Koleji her yıl gurur tablolarını %100 doldurarak en iyiler listelerinde yerini korumaktadır. Kayıt için internet üzerinden bilgi alınabilir ve erken kayıt fırsatları ya da burs avantajlarından yararlanılabilir. Biltek ailesi, burs konusunda oldukça cömert davranarak tüm öğrencilere kucak açmayı her zaman hedef olarak görmüştür.

İletişim numaralarından ya da okullara giderek bilgi alıp kayıtlarınızı yapabilirsiniz.

Biltek Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Ünalan Mah. Demir Sk. No:31 Üsküdar – İSTANBUL

Biltek Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biltek Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Biltek Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ