Bilsar Tekstil İş Başvurusu

Giyim sektöründe yaklaşık 70 yıldır zirvede olan Bilsar Tekstil, Türkiye’de birçok konuya öncülük ederek, pazarda iyi bir yere sahip olmayı başarmıştır. Bilsar denildiğinde sektördeki rakip şirketler bile yenilikçi ve profesyonel olarak bahsederler. Yıllık gömlek üretimi 2,5 milyon olan Bilsar, Çorum’da 1992 yılında yapılan büyük bir alana kurulu olan güzel bir fabrikaya sahiptir. Üretimlerinin büyük bir kısmını yabancı markalar oluşturur. Gömlek üretiminin haricinde kendi markalarını üreterek sektörde isminden oldukça söz ettirmiştir. Bil’s ve Bil’s Remix isimli iki markaya sahip olan Bilsar, yabancı markalara da hem üretim hem satış açısından destek verir. Fred Perry, Muji, An Original Penguin gibi dünya çapındaki moda listelerinde zirvede olan markalara da Türkiye bayiliği yapmaktadır.

Mağaza konusunda da geniş bir yelpazeye sahiptir. Mağazaları şu şekildedir; Bilstore, Bil’shirt, Fred Perry, Muji ve Lole Women.

Bilstore, Türkiye’de Bilsar tarafından yaratılan ve ilk olan bir projedir. Türkiye’deki ilk life-style mağaza olma özelliğine sahiptir ve sıra dışı mağaza tasarımıyla müşterileri tarafından oldukça beğenilerek tercih edilir. Bilsar Tekstil’in ana binası Beyoğlu’nda yer almaktadır. Bina içinde ayrıca bir de bazı gösterilerin gerçekleştiği Bilsar Kültür Merkezi ve showroomlar da bulunmaktadır.
Mağazalar aracılığıyla alışveriş yapabileceğiniz gibi, Bilsar internet üzerinden mağazalarının sitelerinden çevrimiçi alışverişi de müşterileri için uygun hale getirmiştir.

Bilsar Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Hüsrev Gerede Caddesi, Maçka Residence, A Kule 34356 Beşiktaş, İstanbul

Telefon: (90) 212 2459000
Faks: (90) 212 2459090
E-posta: info@bilsar.com

 

Bilsar Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilsar Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilsar Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ