Bilsa Güvenlik İş Başvurusu

Bilsa Güvenlik, 2004 yılında Türkiye’de faaliyet vermeye başlayan özel kurumlardan bir tanesidir. Nitelik olarak, Türkiye’nin ilk Özel Eğitim Güvenlik Kurumu olarak kayıtlara geçmiştir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleriyle ilgili olan kanunun uygulanmasıyla alakalı olan yönetmelik ile beraber kurulmuştur. Özel Eğitim Güvenlik Kurumu olmasının yanı sıra bir de Adana ilinde atış poligonuna da sahiptir.

Bilsa Güvenlik’te verilen eğitimler toplam kalite yönetimine uygundur. Başvuruda bulunan insanlar, profesyonel eğitmenler yardımıyla uzun süre eğitim görürler ve kaliteli bir hizmet alırlar. Genel amaçlı eğitimler, iletişim, davranış, halkla ilişkiler, toplam kalite yönetimi, sorun çözme teknikleri, liderlik, ilk yardım ve ekip çalışmasıdır. Bu eğitimler konusunda uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Kurslar ve eğitimler bazı dönemlerden oluşur ve dönem sonlarında sınavlar yapılır. Sınavlar ücretsizdir. Genel amaçlı eğitimlerin yanında mesleki amaçlı eğitimler de verilir. Bunlar ise; gözlem ve inceleme, nokta ve devriye nöbet hizmetleri, kuruluş sahasına giriş çıkış kontrol yöntemleri, sabotaj yangın hırsızlık yağma gibi sorunlar karşısında ilk tedbir ve müdahaleler, olay yeri inceleme ve delillerin korunması ve tutanak ve rapor tanzimi eğitimleridir. Yine bu eğitimler uzman eğitmenler yardımıyla yapılır. Bilsa Güvenlik ayrıca bu eğitimlerin dışında bir de atış poligonuna sahiptir. Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan atış poligonu da bazı belgelerden sonra, oldukça profesyonel eğitimler vermektedir.

Bilsa Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Kurtuluş Mah. 64014 Sok. Avukatlar Apt. No: 17/E Bodrum Kat Seyhan / ADANA

Bilsa Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilsa Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilsa Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ