Bilnet İş Başvurusu

Türkiye’nin en kaliteli kuruluşlarından biri olan Bilfen Grubunun bir firması olan Bilnet, 1 Ağustos 2007 yılında kurulmuştur. Özellikle de uzman kişilerin yardımı ve fikirleri sayesinde kısa süre içerisinde büyüyen ve Türkiye’nin matbaa ihtiyacını karşılayan bir firma haline gelen kuruluş, bünyesinde çalıştırdığı uzman ekipler sayesinde her zaman sizlere kalıcı çözümler sunuyor. 17 bin metrekare alanda hizmet sunan ve bu hizmetleri Türkiye’nin her yerine ulaştıran firma 2012 yılında ikinci firmasını da kurmuş ve 18 bin metrekarelik diğer tesisinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Bu firmanın en çok önemsediği şeylerin başında: Kaliteli bir baskı, Hızlı bir iş kapasitesi, Detaylara önem veren elemanlar, Güvenli bir hizmet anlayışı, Teknolojinin getirilerinden sonuna kadar yararlanmak amacı ile makineleşmedir.

Her zaman müşterilerinin yanında olan ve müşterilerinin ihtiyacı yönünde hizmet sunan bu firma, her geçen gün hizmet kalitesini ve hacmini arttırıyor. Bu sayede de her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firma olmaya bir adım daha yaklaşıyor.

Her zaman müşteri odaklı bir anlayışa sahip olan, hızı ve teknolojiyi bir arada yürüten Bilnet matbaacılık sayesinde sizler de umduğunuz hizmete hem uygun fiyatlara hem de çok hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de vakit kaybetmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bilnet İletişim Bilgileri
Adres; Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16 Ümraniye/İSTANBUL

Tel: 90 216 444 44 03

E-posta: info@bilnet.net.tr

Bilnet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilnet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilnet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ