Billur Tuz İş Başvurusu

Sofraların olmazsa olmazı katkı maddesinin üretimi Türkiye’nin ilk ve en büyük rafine tuz fabrikası rafine Billur Tuz San. A.Ş. 1964 yılında İzmir’de gerçekleşmiştir. Aynı zamanda Türkiye’nin tek rafine deniz tuzunu üretme başarısını elinde bulunduran marka, ham tuz ihtiyacının tamamını hem tüm ülke çapında hem de yurdışı için karşılamaktadır. Tüm rafine tuzun suyu İzmir Çamaltı Tuzlası’ndan karşılanmaktadır. Çamaltı Tuzlası çevre kirliliğinden etkilenmeyen bir bölge olmasından dolayı İzmir Kuş Cenneti’nin yanında yer almaktadır. Ve tuz yapmak için en mantıklı yer olduğu bilinmektedir. Rafine Billur Tuz kuruluş amacı aslında ilk olarak temelde sofralık tuz üretimi olmaktaydı. Ancak, sürekli yenilenen teknoloji ve bilgi birikimi sayesinde tüm sanayi dallarının talep etmeye başlaması sonucunda kaliteli tuzu tüm sektörlere dağıtmak için üretmeye geçiş yapmışlardır.

Bu amaçla başlangıçta yıllık 12.000 ton olan su üretme kapasitesini, günümüzde kurulu 4 rafine tesisi sayesinde 120.000 tona çıkartmayı da başarmıştır. 47 yıldır her alanda ve her sofrada kalitesi ve hijyeni ile dikkat çeken ve bu gösterilen özenin gösterilmesi, Türk damak tadına uygun olarak üretilmesi sayesinde Türkiye’nin rafine tuz alanındaki piyasada en iyi ve en güvenilir markası olmasının gereklerini ve nedenlerini de göstererek tüm amaçlarını yerine getirmektedir. Bünyesinde bulunan tesislerde, TSE tarafından belgelendirilen ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanarak üretim yapılmakta ve sürekli gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmektedir.

Billur Tuz İletişim Bilgileri
Adres; Eytam Caddesi Huzur Apartmanı No: 29 Nişantaşı – İSTANBUL

Tel: +90 212 219 1065

 

e-posta: info@billurtuz.com.tr

 

Billur Tuz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Billur Tuz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Billur Tuz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ