Bilkont İş Başvurusu

Bilkont, Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde her zaman olduğu gibi bu yılda ilk sıralarda yerini almıştır. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan fabrikasında faaliyetlerini tüm hız devam etmektedir. Firmanın kumaş boya işletmesinde; pamuk, akrilik, viskon, likra, polyester ve bunların karışımları gibi örgü kumaşların boyamalarının da gerçekleştirilmesi gibi görevlere sahip olduğu bilinmektedir. İplik boyama işletmesinde ise; pamuk, pamuk – polyester, pamuk – viskon, pamuk – akrilik gibi karışım ipliklerin boyamasını üstlenmektedir. Bilkont, Çorlu’da bulunan üretim tesislerinde; 20 ton / gün open – end iplik, 11 ton / gün ring – melanj iplik, 40 ton / gün örgü kumaş üretimi, 30 ton / gün kumaş boyama ve terbiye, 4,5 ton / gün iplik boyama kapasitelerine sahiptir ve bu sayılar bu piyasanın dünya çapında düşünüldüğünde bile en iyi rakamları olabilecek bir noktadadır.

Ayrıca firma, dünyaca tanınmış markaların kumaş üretimlerini de gerçekleştirmektedir. 1999 yılından bu yana ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartı’na sahiptir ve bunun sürekliliğini de sağlamaktadır. 2007 yılında ise; % 100 organik pamuk ile open-end ve ring-melanj iplik üretimi, örgü kumaş üretimi, örgü kumaş boyama ve iplik boyama proseslerini gerçekleştirebilmek adına gerekli şartları oluşturulduğu için şartların uygunluğu Control Union Certifications firması tarafından Global Organic Textile Standard (GOTS) Sertifikası ile belgelendirilmiş yani ödüle layık görülmüştür.

Bilkont İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No:22, D Blok, Büyükçekmece/İSTANBUL

Tel: (0212) 484 20 60 (pbx)

Bilkont Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkont firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilkont insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ