Bilkom İş Başvurusu

1984 senesinin içinde bu sektörde faaliyetleri ile iş alanına adım atan Bilkom, 2000 senesinin gelmesiyle Koç Holding ailesine adım atmayı başarmıştır. Teknolojik yaşamın tarzını sunan mobil uyumlu ürün çeşitliliğinin yanında sunulan değişiklikleri ve ilerlemeleri açısından geleceğe dönük olarak hazırlanan ilerlemiş teknolojinin gelişimlerini kendine örnek olarak benimseyen idare sistemi, tamamen bir bütünlük ile çalışarak olumlu ve ileriye dönük düşünme kapasitesine sahip personelleri ve geniş olarak seslenmeyi hedefleyen uygulamalarıyla Bilkom ilerleme yöntemini çalışma arkadaşlarıyla beraber hiç engel tanımadan her an devam etmektedir.

Günümüzün en büyük ilgi odakları olan akıllı ve son model bilgisayarlar, tablet ürünleri başta olmak üzere tüm ünlü markaların ürünlerinin ve buna benzer geri kalan değerli markaların Türkiye bazında en sözü geçen iletim şirketi olarak 25 yılı aşan bir süreden beri hatta daha da fazla bir zaman aşımından itibaren pazarlamak ve satış miktarlarını yükseltmeyi hedeflemeye devam ederek alanında fark yaratmayı başaran bir firmadır. Bu ortaya çıkan değişik stilin tabi ki de natürel bir sonucu olmasıyla maddi yapısı sayesinde sürekli ilerlemeyi bir konuşulan firma halini almıştır. Örneğin, 2012 senesi içinde gerçekleşen yarışmada ilk 500 arasına girmeyi başarmıştır, bu sayede başarısını da bu yolla kanıtlayarak üstüne bir de tescilleyen firma, Türkiye’nin teknolojik anlamda destek veren kitlesi adına açtığı internet sitesiyle de tüm severlerini bir araya getirip memnuniyet sınırlarını zorlamayı hedeflemiştir.

Bilkom İletişim Bilgileri
Adres; Mahir İz Caddesi No:26 Kat:2 Altunizade Üsküdar 34662 İstanbul

Bilkom Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkom firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilkom insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ