Bilkent Koleji İş Başvurusu

Profesör İhsan Doğramacı, üniversite yıllarına hazırlık olması amacını kafasına koyduktan sonra ilk olarak 1993 senesinde lise ile adım attığı daha sonrasında ise bu öğretim camiasını 1994 yılında kurmuş olduğu ortaokul ve ilkokul ile devam ettirmiş olup öğretim faaliyetine Bilkent Koleji eğitim müesseselerini de hayata katmıştır. Bu kadar öğretim adına atılan ve düşünülen amaçların ve adımların izlerini devam ettirmek istenir diye üniversitesi ile iletişim halinde olan kolejlerde her ders için en aktif ve güncel bilgilere sahip, idealist ve bir o kadar da başarılı öğretmenler çalışmaktadır. En az üniversitesi kadar görüşü geniş ve amacı net olan bu kurum sayesinde her yıl ülkemizin geleceği olan yeni nesiller emin ve güvenilir bir destek ile eğitim hayatında ilerlemeye devam etmektedir. Sundukları eğitim fırsatları ile en önde sayılan ve bu eğitim alanında her an en ileriye gitmeyi amaçlayan eğitim programı ile her daim bir adım daha önde görülmektedir.

Bilkent Koleji hedeflerinde her zaman ilk planda öğrencilerini tutar ve fen bilimleri ile yabancı dil eğitimi başta olmak üzere en temel derslerde her zaman rakiplerinin önüne geçmeleri için uğraşmaktadır. Bunlar için de görüşleri arasında Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığından asla taviz vermeyerek ve bunun ile birlikte eğitim camiasını her zaman güncel olarak emin adımlarla takip ederek eğitim anlayışını tüm Türkiye’ye yansıtmaktadır.

Bilkent Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Üniversiteler Mah. 1600. Cad. No:6 Doğu Kampüs Bilkent Ankara

Telefon: (0312) 290 83 44

E-posta: comerty@bilkent.edu.tr

Bilkent Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilkent Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilkent Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ