Bilişim Koleji İş Başvurusu

1997 yılında eğitim öğretim hizmetine başlayan şirket, hem tecrübesi hem de bilgi birikimi ile yeni nesilleri geliştirmek ve eğitmek için elinden geleni yapıyor. Amacı öğrencilerine ahlakı, idealistliği, demokratik insanlar olmayı öğretmektir. Bu nedenle de bu özelliklere sahip olan bir eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Şirket ilk olara 2008 yılında Bilişim Koleji’ni açmış ve buradan da eğitim hayatına ara vermeden devam etmiştir. Son olarak da 2011-2012 yılında eğitime başlamış olan ve Ankara’nın en işlek yerlerinden olan Balgat-100. Yıl’da açılmıştır. Böylelikle nezih insanların da bu koleje talebi oldukça fazla olmuştur. Bilişim Koleji: Butik eğitim merkezi oluşu ile öğrenciler ile birebir eğitimi desteklemektedir. Öğrencilerin her birinin zeka ve yetenek gelişimlerini takip etmekte, onları geleceğin başarılı bireyleri arasında yer aldırmak için uğraşmaktadır. Yabancı dil ağırlıklı eğitimi sayesinde iş kariyeri için büyük bir adım atmaktadır.

Bilişim Kolejinin Eğitim Anlayışı
Özellikle benimsedikleri eğitim anlayışı teknoloji ve doğa odaklı olan Bilişim Koleji bu sayede öğrencilerin doğaya ve çevreye duyarlı olmasında büyük bir rol oynuyor. Sadece doğa ile iç içe bir eğitim değil aynı zamanda da zeka geliştiren, robotik alanlarda vermiş olduğu eğitim ile alanında tek olarak anılıyor. Önemli olanın uygulamalı eğitim olduğunu savunan eğitimcileri sayesinde öğrencilere sık sık uygulama yaptıran ve böylelikle pratik güçlerini geliştiren kolej, saygı ve sevgi çerçevesinde hareket etmekte, hizmet ve eğitim vermektedir.

Bilişim Koleji İletişim Bilgileri
Adres; 100. Yıl İşçi Blokları Mah. 1508. Sok. No: 12 Balgat Ankara

Bilişim Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilişim Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilişim Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ