Bilintur İş Başvurusu

Bilintur bir Bilkent Holding kuruluşudur. Her ne kadar 1988 yılında kurulmuş da olsa temelleri ve fikri 1969 yılında Prof. Dr. İhsan Doğramacı tarafından atılmıştır. Doğramacı’nın kurmuş olduğu Hacettepe Üniversitesi Vakıfları tarafından oluşturulan bu kurum daha sonra Bilkent Üniversitesi’nin kurulması ile bu üniversiteye aktarılmıştır. 1990 yılında kurulan Bilkent Otel ve Konferans Merkezi bu Bilintur’un ilk hamlesidir. Daha sonra 1993 yılında ve 2009 yılında da sosyal ve kültürel açıdan kuruluşlar açılmıştır. Bilintur, her zaman kaliteli hizmet sunmayı amaçlamış, turizm, otelcilik, yiyecek ve içecek sektöründeki başarısını kültürel ve sanat konularında da göstermiştir.

Başarı sağlamak bu firmanın en önemli misyonlarından biridir. Her zaman işe yarar olmak ve geliştirme gücü ile daha ileriye ilerlemek için var gücü ile çalışmaktadır. Özellikle de turizm, yiyecek ve içecek, yatırım sektörlerinde adından sıklık ile bahsettiren bu firmanın en büyük amacı ise hem eğitim alanında hem de iş olanakları alanında gelecek nesillere yardımcı olmaktır. Her zaman adından bahsettirmek, kalıcı olmayı sağlamak, Hem doğayı hem de çevreyi koruyarak yatırım yapmak, Sosyal sorumluluk projelerine daha yakından bakmak, İş ahlakına önem vermek, İnsanları sevmek ve onların menfaatlerini korumak, Kaliteli hizmet sunmak, Hem güvenilir hem de atılımcı olmak bu Bilintur firmasının temel prensipleri arasındadır.

Bilintur İletişim Bilgileri
Adres; Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı No:6 Bilkent 06800 Ankara

T: +90 (312) 266 46 86
F: +90 (312) 266 46 79
E: info@bilintur.com.tr

Bilintur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilintur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilintur insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ