Bilim Koleji İş Başvurusu

1997 yılında temelleri atılmış olan kolej, İstanbul Özel Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. tarafından kurulmuştur. Bu kolej Bahçelievler’de yer almaktadır. Amacı öğrenciler için bir aile ortamı oluşturmak olan kolej, kaliteli eğitimi ve başarılı eğitim kadrosu ile son zamanların en çok tercih edilen okulları arasındaki yerini çoktan aldı. Özellikle Anadolu ve Fen Liselerine hazırlanan öğrencilerin bu sınavlarda yüksek başarı göstermesi kolejin ne kadar başarılı olduğunu da ortaya koymuştur. %100 kaliteli bir liseye yerleşme oranı ile Bilim Koleji başarısına başarı katmaya devam ediyor. bu kolejin temeli, Kaliteli eğitim vermek, Öğrencilere uygulamalı eğitimi aşılamak, Her zaman doğru, dürüst ve cesur bir birey olmayı hedefletmek, Aile ortamındaki gibi sıcak bir ilişki kurmak, Geleceğine sahip çıkan ve geleceğin parlak zekalarına sahip olan bir nesil yetiştirmektir.

Kolejin bünyesinde anaokulları, ilköğretim okulları, ortaöğretim okulları, Anadolu lisesi ve de Fen lisesi bulunuyor. Aynı şekilde bu okulların her biri özel olarak inşa edilmiştir ve okullara giriş çıkış ve bahçeler farklı olarak tasarlanmıştır.

Sizler de hem bilimi hem de sanatı bir arada yaşamak ve bir arada öğrenmek istiyorsanız o zaman sizler de Bilim Kolejini tercih etmelisiniz. Çünkü kolej içerisinde hem laboratuarlar hem de gösteri sahneleri yer alıyor. öğrenciler sadece bilgiye değil hayatı güzelleştiren sanata da yönlendiriliyor. Her zaman sosyal olmayı ve atak bir nesil yetiştirmeyi amaçlayan okul, aynı zamanda AR-GE ve Ölçme Değerlendirme Merkezine de sahiptir.

Bilim Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Atakent Halkalı Merkez Mah. Lale Şehir Konakları Yanı Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0(212) 698 2424
E-posta: iletisim@bilimkoleji.k12.tr

Bilim Koleji Kariyer Olanakları
Bilim Koleji insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilim Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilim Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ