Bilim İlaç İş Başvurusu

Köklü bir firma olan bu kuruluş 1953 yılında hizmete başlamıştır. Özellikle de hem insana hem de insan sağlığına önem veren politikası ile her zaman insanların lehine çalışmalar yürütmektedir. Bu firma her zaman teknolojinin gerektirdiği gibi hareket eder ve her zaman yeniliklere açıktır. %100 yerli sermayeli bir kuruluş olan Bilim İlaç sayesinde sizler de çok kolay bir şekilde aradığınız her ilacı temin edebiliyorsunuz. Her zaman Pazar içerisinde kendine bir yer bulmuş olan firma, büyük bir AR-GE merkezine sahiptir ve bu sayede de her zaman geliştirme yapabilmektedir. Moldova, Gürcistan, Bosna Hersek, Arnavutluk gibi ülkelerde de her zaman temsilcilik bulunduran firma kalitesini tüm dünyaya duyurmuştur.

Her zaman müşteri odaklı bir politika izleyen bu firma insan sağlığını çok daha iyi bir düzeye getirebilmek için hem ilaç araştırıyor hem de üretim yapıyor. Dünyanın pek çok ülkesinde kabul gören bu firma sayesinde sağlık ve ilaç sektöründe büyük adımlar atılmıştır. Özellikle ilaçların üretimi kendilerine ait olduğu için her zaman maliyeti minimumda tutmaktadır. Bu sayede her kesimden insan ilaçlara çok kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bilim İlaç her zaman sağlığın her kesimden insanın hakkı olduğu görüşünde olduğu için her zaman her tabakaya hitap eden fiyatlar ile piyasada kendini gösteriyor.

Bilim İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Bilim Plaza Piyalepaşa Bulvarı Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:184 34440 Beyoğlu İSTANBUL

Bilim İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilim İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilim İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ