Bilgin Enerji İş Başvurusu

Bilgin Enerji temelde Yatırım Holding’e bağlı olarak, bir yandan da farklı firmalardan beslenerek enerji sektöründeki faaliyetlerine en emin ve kesin adımlarla güçlü bir kadronun da desteğiyle devam etmektedir. Bağlı oldukları tüm iş ortakları, kendi içinde çalışan personel ve toplumdaki her insan için değer yaratmaya da büyük önem verdiklerini belirtmektedirler. Ortaklarına karşı olan sorumluluk bilinci çerçevesinde, kurumsal anlamda da sosyal sorumluluk projeleri geliştirerek sağlık ve eğitim altyapısının geliştirilmesini sağlamaya ve bunu geliştirmeye, çevrenin korunması ile ilgili yerel ekonominin gelişiminin sürdürülebilir kılınması için verilen yönergeleri hedeflerine oturtarak geleceğe dönük planlar yapmayı amaçlamayan Bilgin Enerji bu hedeflerin çerçevesinde gösterdikleri yaklaşımlarla, enerji santralleri etrafındaki yerel halkın talepleri ve ihtiyaçlarına öncelik vermenin çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Planlanan bu sosyal sorumluluk projeleri sonucunda geleceğe dönük projeler geliştirmek ve yerel halkın yaşam kalitesini arttırmak Bilgin Enerji kurumunun en önemli ve açıl hedefleri arasındadır.

Sektördeki en lider konumuna yakışır şekilde, toplumdaki tüm bireylere ve çevreye fayda sağlayabilmek amacıyla yürütülen tüm sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal kimliklerinin en büyük parçalarından biri olarak görmektedirler ve bununla da sonuna kadar gurur duymaktadırlar. Bu hedefler doğrultusunda en fazla tecrübe birikimini bünyesinde bulundurmayı başaran bir firma olarak adını sektöre altın harflerle yazdırmıştır. Ekonomik açıdan gelişmemize katkı sağlayan nadir firmalardan biri olarak kabul edebiliriz.

Bilgin Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Kuleli Sokak, No: 87 GOP, Ankara

 TELEFON

0312 446 30 23

 E-POSTA

contact@bilgin.com.tr

Bilgin Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgin Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilgin Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ