Bilgi Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özel bir kurum olarak sağlık sektöründe hizmet vermeye çalışan Bilgi Tıp Merkezi (Sincan), Bilgi Sağlık Grubu’nun yatırımları arasında en büyük paya sahip olan şubelerinden biri olarak yerini almaktadır. Ve ilk temellerini Sincan/Ankara’da 1998 yılında atmış ve hemen burada faaliyete geçen ve “Cerrahi Tıp Merkezi” statüsünde hizmet veren ve içinde en kaliteli sağlık çalışanlarının bulunduğu bir sağlık merkezidir.

Bilgi Tıp Merkezi (Sincan), çok ortaklı bir yapı olmaktadır ve bu ortaklarının tamamı doktor ve/veya sağlık sektöründe çalışan ve deneyimli girişimcilerden oluşmaktadır. Yönetim kadrosunda sağlık çalışanlarını bulundurması verilen hizmeti yönlendiren en önemli ince ayrıntı olarak kabul edilmektedir. Çünkü kendileri de bu alanda oldukları için ne, nerede, nasıl ve ne şekilde yapılır da en faydalı olunabilir gibi soruların cevaplarını normal diğer yatırımcılardan daha iyi verebilmektedirler. Bu açıdan baktığımız zaman sağlık sektöründe yaptığı ve daha yapacağı yatırımlarda kaliteyi ve halkın uygun cebine uygun ücretlendirmeyi yapmayı bir gaye olarak sunmaktadırlar. Bununla birlikte sağlık hizmetlerine kolay erişimi de bir ilke edinen ve Ankara’da gerçekten ilgi gören ve hastalar tarafından memnun kalınan bir hastane modülü olarak sayılmaktadır. Küçük bir bina içinde hizmet vermesinden kaynaklanan imkansızlıklar dahilinde henüz içinde her bölüm aktif olarak çalışmamaktadır fakat sundukları branşları geliştirebileceklerini ifade eden yönetim, en büyük önceliklerinin hasta memnuniyeti olduğunu da açıklamıştır.

Bilgi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 30 Sincan / ANKARA

Bilgi Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgi Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Bilgi Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ