Bilgi Koleji İş Başvurusu

2004 yılında aslında temelde ilk başta Birey Dershanesi olarak Samsun’da eğitim vermeye başlayan Bilgi Koleji (Samsun), etkin ve tam öğrenme modelini eğitim sisteminin merkezine oturtarak buna dayalı olan sistemiyle eğitim-öğretim hayatındaki yaşamına işte bu 2004 yılları içinde başlamıştır. Bundan sonra ise gösterdiği başarılardan güç alarak 2013 yılında da özel okul alanında hizmet vermek için ve bu alanda ve düzeyde de hizmet vermek amacıyla Özel Bilgi Anadolu Lisesi’ni açmıştır ve buna da ek olarak daha da büyümeyi hedefleyen Bilgi Koleji (Samsun), 2015-2016 öğretim yılında bu geniş ve ileriye dönük eğitim yelpazesine Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulları da katarak ‘Samsun’da eğitimin ışığı’ olmayı hedefleyen bir slogan ile yoluna devam etmektedir. Eğitim alanında her zaman öncü, bireysel farklılıkları her yerde ve alanda gözeten bir kurum olmakla beraber geleceğin parlak dünyasında lider olabilecek ve yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu elbette ki başarılı bireyler yetiştirmek en büyük istekleri ve hedefleri arasında olmaktadır.

Nitelikli olarak sundukları eğitimin disiplinli bir çalışma düzeniyle işlendiğini ve başarılı ve işlerinde her zaman idealist olarak çalışan öğretmenler tarafından her türlü imkanın sağlanacağını öngören ve bu çerçevede eğitimin özveri isteyen ciddi bir iş olduğunun farkında olan bir kurum olarak bilinmektedir. Çok yönlü olarak çalışmalara devam eden bir eğitim öğretim faaliyetiyle ülkesine ve tüm dünyaya vizyonu geniş, öz güveni yüksek ve her alanda güvene ve başarıya sahip öğrenciler, bireyler kazandırmak ilk hedefledikleri amaçlarıdır.

Bilgi Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Dereler Mah. Semişli Sokak No: 50 Canik / SAMSUN

Bilgi Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgi Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilgi Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ