Bilgi Hastanesi İş Başvurusu

İlk temellerini 2007 yılında geleceğe daha sağlam adımlarla devam edilmesini hedefleyerek ve sağlık alanında en önde gelen isimler ile çalışarak gerçekten hastaneler arasında övgüyle bahsedilebilecek kadar güvenle yoluna devam eden Bilgi Hastanesi (Batıkent) şubesi merkez hastanesi görevini üstlenmektedir. Kendine bağlı olan küçük başka semtlerde bulunan diğer şubeleri de yönetme ve idare etme görevini de ayrı olarak üstlenmektedir.

Gerçekten de alanında en iyi ve geçmiş yıllarında hep başarılara imza atmış ve her zaman övgüyle bahsedilen bir sağlık kadrosu ile Batıkentlilerin rahat nefes almasını sağlayan Bilgi Hastanesi (Batıkent) Ankara’nın en merkezi yerinde hizmet vermektedir. En başlıca branşlar olan, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, kadın doğum ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, diğer cerrahi alanların hepsi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, üroloji, nefroloji, kardiyoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, acil servis ve beslenme ve diyetetik gibi aklınıza gelebilecek her türlü branşta hizmet vererek şifaya aracı olan sağlık personelleri ve hastane, bulundukları sektörde en son model uygulamaları ve teknolojik cihazları kullanmaktadır.

Bununla beraber dünya çapında çok nadir olarak bulunan imkanlara ve fırsatlara sahip olması ile yurtdışında bile tanınan hastanenin en büyük gayesi, en kısa sürede nokta atışı yaparak hastalara yardımcı olmak ve en çok memnuniyet garantisini elde etmeye çalışmaktır. Tüm bunlara bakarak diyebiliriz ki sağlığınız emin ellerde.

Bilgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mahallesi Batı Bulvarı No: 99 Batıkent Yenimahalle ANKARA

  Tel: 0 312 278 37 37

  E-posta: bilgi@bilgihastanesi.com.tr

Bilgi Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgi Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bilgi Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ